Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
kardeş altserver ile yükle imza ile uğraşmazsın
Alt server ilede hesap parola hatası veriyor denemediğim kalmadı Cydia impactor olur belki dedim oda aynı uygulamaya özel şifre oluşturdum hepsi aynı var bir püf noktası ama bulamadım henüz

aliba5ar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Alt server ilede hesap parola hatası veriyor denemediğim kalmadı Cydia impactor olur belki dedim oda aynı uygulamaya özel şifre oluşturdum hepsi aynı var bir püf noktası ama bulamadım henüz
altsore ile yükle jailbrak yaptıktan sonra altdemon tweaki ile pcsiz imzalama yapabiliyorsun.

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Uzun zamandır checkra1n ile yapıyorum kendi iPhone’umu arkadaş için yapmaya çalışıyorum bu altstore ‘yi jailbreak olmadan nasıl yükleniyor onu bulamadım eskiden appvalley tweakbox gibi yerler vardı şimdi nasıl yükleniyor acaba bilgi verirsen sevinirim altstore ipa’sını 3utolls ile yüklemeye çalıştım olmadı

aliba5ar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uzun zamandır checkra1n ile yapıyorum kendi iPhone’umu arkadaş için yapmaya çalışıyorum bu altstore ‘yi jailbreak olmadan nasıl yükleniyor onu bulamadım eskiden appvalley tweakbox gibi yerler vardı şimdi nasıl yükleniyor acaba bilgi verirsen sevinirim altstore ipa’sını 3utolls ile yüklemeye çalıştım olmadı
Pc şart altstore web sitesinde var windows ve mac için

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Pc şart altstore web sitesinde var windows ve mac için
Bilgiler için teşekkürler sitesinde altserver ile yüklenebilileceği görünüyor bende ne hikmetse altserver’de account hatası veriyor bir önceki uncover’da altsigner ile imzalayıp 3utools ile ipa’yı yüklemiştim o zamanda 36/3 de takılı kalmıştı telefon sorunlu galiba aynı telefondu iphone 11

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bilgiler için teşekkürler sitesinde altserver ile yüklenebilileceği görünüyor bende ne hikmetse altserver’de account hatası veriyor bir önceki uncover’da altsigner ile imzalayıp 3utools ile ipa’yı yüklemiştim o zamanda 36/3 de takılı kalmıştı telefon sorunlu galiba aynı telefondu iphone 11
Burdan yükleyin

Orhankillik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Discord açın discord millet
İos 14.3 uncover link var mi
Mesaj düzenlendi:

Bilgisayarı olmayan arkadaşlara anlık ve hızlı şekilde destek geldi

Üzerinden Uncover iOS 12 indirin güle güle kullanın..
İpa install açılmazsa eğer diğer alternatif

3 adet uncover mecvut burada ama siz uncover New beta olanı kuracaksınız
14.3 jb icin link var mi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Pcsiz yıllık rahatlık için benimle iletişime geçebilirsiniz. İyi forumlar.

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaşlar XR 14.01 jailbreak destekliyor mu ?

bhdrsvs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
checkra1n'dense Unc0ver daha mantıklı. Altstore ile Unc0ver yüklediğiniz zaman telefonunuzu bilgisayara taktığınız zaman süreleri otomatik güncelliyor. Ayrıca Windows ile yüklenebilir olması çok iyi bir şey. checkra1n için sürekli Linux kurmak zorunda kalıyordum.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
checkra1n'dense Unc0ver daha mantıklı. Altstore ile Unc0ver yüklediğiniz zaman telefonunuzu bilgisayara taktığınız zaman süreleri otomatik güncelliyor. Ayrıca Windows ile yüklenebilir olması çok iyi bir şey. checkra1n için sürekli Linux kurmak zorunda kalıyordum.
checkn1x kullanarak sadece USB takıp yapabilirsiniz.

MKurumanoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@admin @murat @efsane

Merhabalar az önce 3utool ile unc0ver ipayı çok basit(!) bir şekilde telefona yüklemeyi başardım.

Telefon iPhone 7 14.2 | Windows 10 x64

1. 3utool'u indirip kurdum.
2. 3utool ve iphone bağlantısını yaptım.
3. 3utool> ToolBox > IPA Signature
3.1 IPA Signature > Add IPA Files > unc0ver_Release_6.1.1.ipa
3.2 IPA Singnature > Sing with Apple ID > Add Apple ID > Apple hesabı bilgileri ile giriş > Start Signing
4. 3utools > iDevice > Sol taraftaki kullanıcı adınızı tıklayıp > Apps > Import & Install ipa > İmzalanmış unc0ver_Release_6.1.1.ipa

ipa dosyası yüklendikten sonra telefonda ana ekrana unc0ver uygulaması geliyor, profillerden uygulamaya güven dedikten sonra uygulamayı aiıp Jailbreak işlemini başlata bilirsiniz, işlemin bitmesini bekleyin telefon yeniden başlatılıyor ve Cydia ve Substitue ana ekranda.

Tebrikler Jailbreak işlemi başarılı.

Son düzenleme:

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@admin @murat @efsane

Merhabalar az önce 3utool ile unc0ver ipayı çok basit(!) bir şekilde telefona yüklemeyi başardım.

3.2 IPA Singnature > Sing with Apple ID > Add Apple ID > Apple hesabı bilgileri ile giriş > Start Signing
4. 3utools > iDevice > Sol taraftaki kullanıcı adınızı tıklayıp > Apps > Import & Install ipa > İmzalanmış unc0ver_Release_6.1.1.ipa

ipa dosyası yüklendikten sonra telefonda ana ekrana unc0ver uygulaması geliyor, profillerden uygulamaya güven dedikten sonra uygulamayı aiıp Jailbreak işlemini başlata bilirsiniz, işlemin bitmesini bekleyin telefon yeniden başlatılıyor ve Cydia ve Substitue ana ekranda.

sen nasıl bir kralsın :) Unc0ver kuramamıştım son çare checkra1n kurmak derken işe koyulmuşken hızır gibi yetiştin :))

MKurumanoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sen nasıl bir kralsın :) Unc0ver kuramamıştım son çare checkra1n kurmak derken işe koyulmuşken hızır gibi yetiştin :))
Valla hocam bende çaresizlikten uğraşırken buldum. Altserver altsigner işe yaramadı checkra1n yüklemeye çalıştım pc boot menüye girmedi derken en son bu şekilde hallettim çok şükür.
Esasen ben bir şey yapmadım 3utool yeni eklemiş o özelliği galiba ben sadece fark edip paylaştım o kadar.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla hocam bende çaresizlikten uğraşırken buldum. Altserver altsigner işe yaramadı checkra1n yüklemeye çalıştım pc boot menüye girmedi derken en son bu şekilde hallettim çok şükür.
Esasen ben bir şey yapmadım 3utool yeni eklemiş o özelliği galiba ben sadece fark edip paylaştım o kadar.
olsun sayende checkra1n den kurtulmuş oldum :)
Not: İlk denememde unc0ver jb yaptıktan sonra yeniden başlattı cydia ya girmeye çalıştım uygulamadan attı. Tekrar jb yapınca cydia ya giriş yaptı şu an sapasağlam.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@admin @murat @efsane

14.4 için deneyen oldu mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
uncover 14.3 ve aşağı sürümlerde çalışır. Lütfen ilk mesajı dikkatli okuyalım. İyi forumlar.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
uncover 14.3 ve aşağı sürümlerde çalışır. Lütfen ilk mesajı dikkatli okuyalım. İyi forumlar.
Teşekkür ederim, 14.4 için bir yol ya da link varmı acaba.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telecfonunuz x ve aşağı model ise checkrain checkra1x bootra1x bakabilirsiniz.

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
adınızı tıklayıp > Apps
@admin @murat @efsane

kardeşim allah razı olsun kaç günden beri ne altserver ne altsigner ne de web üzerinden indirdiğim siteleri kaç kere denedim sayende yaptım teşekkür ederim işin gücün rast gelsin

MKurumanoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Rica ederim hocam. Şuan seni en iyi ben anlarım denemediğim yol yöntem kalmamıştı şanse 3utool ile çözdüm, benim gibi insanların çok işine yarıyor.

seninde işin gücün rast gitsin

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
14.5 geçmeye değermi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt