Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
demek istediğim, direk telefondan jailbreak yaptim. Bilgisayarim yok maalesef.
oyuncagi elinden alınmış çocuk gibi kaldim, yardımcı olursaniz cok sevinirim
Mesaj düzenlendi:

bilgisayar olmadan çözemezmiyim :/
Şuan çok zor
demek istediğim, direk telefondan jailbreak yaptim. Bilgisayarim yok maalesef.
oyuncagi elinden alınmış çocuk gibi kaldim, yardımcı olursaniz cok sevinirim
Mesaj düzenlendi:

bilgisayar olmadan çözemezmiyim :/
şuan telden JB olmuyor malesef ,bütün siteler de sertifikat hatası var..
burda hepsı bi ara da

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi geceler herkese. Merak ettiğim bir nokta var da, uncoverın sitesinden ekteki görselde de görüldüğü gibi desteklenmeyen sürümler belirtilmiş, iOS 12.4.6 veya 12.4.7 sürümleri belirtilmemiş. Bu iki sürümden birinde yükleyen oldu mu uncoverı? Ona göre 12.4.5 olan sürümümü yükseltip uncovera geçeceğim checkra1n kendiliğinden telefon kapanma durumundan bıkkınlık geldi artık :) Ekli dosyayı görüntüle 17391
O sürümlere unc0ver destek yok şu anda

netfl1x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
merhaba,
3 gun önce uncover 5.0.1 kurdum ve jailbreak yapabildim. fakat şimdi telefon eski haline döndü. Uncover 'a basıyorum acilmadan direk kapanıyor :( ne guzelde kullaniyordum neyi eksik yaptim acaba ?
Mesaj düzenlendi:

uncover'i imzalamak mi gerekiyordu? yokmu yardim edecek kimse?
Tekrar imzalamak gerekiyor
Muhtemelen bir sekilde jbden cikmis cihaz

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Reprovision hala çalışmıyor mu ? Bilgisi olan var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

deniztrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dostum merhaba bugün cihazım unjailbreak oldu şarjım bittiği için şu anda hiçbir şekilde jb yapamıyorum reprevision'u nasıl indirebilirim ya da 3utools ile de deniyorum "Installing unc0ver jailbreak tool" aşamasında kalıyorum her zaman çözümü var mıdır acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dostum merhaba bugün cihazım unjailbreak oldu şarjım bittiği için şu anda hiçbir şekilde jb yapamıyorum reprevision'u nasıl indirebilirim ya da 3utools ile de deniyorum "Installing unc0ver jailbreak tool" aşamasında kalıyorum her zaman çözümü var mıdır acaba?
Pc de Altsigner ile imzalayın ve 3utools ile yükleyin imzaladığınız unc0ver ipa dosyasını.
Daha sonra ReProvision tweakını yükleyin ve 6 günde bir ReProvision tweakı ile unc0ver ipa dosyasını imzalayın.

deniztrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Pc de Altsigner ile imzalayın ve 3utools ile yükleyin imzaladığınız unc0ver ipa dosyasını.
Daha sonra ReProvision tweakını yükleyin ve 6 günde bir ReProvision tweakı ile unc0ver ipa dosyasını imzalayın.
Cevabınız için teşekkür ediyorum ancak altsinger konusunda "Note : AltSigner tarafından imzalanan IPA dosyalarının yalnızca 13.3.1'den daha düşük iOS ürün yazılımında çalışan bir iOS aygıtına yüklenebileceğini lütfen unutmayın. " diye bir not var benim İOS sürümüm 13.5 çalışmayacak bu yüzden değil mi?

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Reprovision 13.5 de çalışıyor mu

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar telefonu ayarlardan sıfırlamak jailbreak artıklarını temizliyor mu

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar telefonu ayarlardan sıfırlamak jailbreak artıklarını temizliyor mu

Tertemiz kurulum için DFU modu kullanın ve yeni bir iphone olarak ayarlayın.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tertemiz kurulum için DFU modu kullanın ve yeni bir iphone olarak ayarlayın.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Dfu modu için PC gerekli mi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cevabınız için teşekkür ediyorum ancak altsinger konusunda "Note : AltSigner tarafından imzalanan IPA dosyalarının yalnızca 13.3.1'den daha düşük iOS ürün yazılımında çalışan bir iOS aygıtına yüklenebileceğini lütfen unutmayın. " diye bir not var benim İOS sürümüm 13.5 çalışmayacak bu yüzden değil mi?
Yazdıklarımı uygulayın siz.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlk çıktığında 5.0 yüklemiştim altsigner ile sorunsuz yüklenmişti . Sildim 5.0.1 yüklemek istiyorum ama maalesef yüklenmiyor .

3uTools da bu hatayı veriyor.

Ayni hatayi ben de aliyorum. Cozdunuz mu sorunu. 5.0 versiyonu sikintisiz ayni yontemle yapmistim. Bu sefer hata aldim.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İyi geceler herkese. Merak ettiğim bir nokta var da, uncoverın sitesinden ekteki görselde de görüldüğü gibi desteklenmeyen sürümler belirtilmiş, iOS 12.4.6 veya 12.4.7 sürümleri belirtilmemiş. Bu iki sürümden birinde yükleyen oldu mu uncoverı? Ona göre 12.4.5 olan sürümümü yükseltip uncovera geçeceğim checkra1n kendiliğinden telefon kapanma durumundan bıkkınlık geldi artık :) Ekli dosyayı görüntüle 17391
Dostum aslında o versiyonlara destek var ama çipin A9 ya da daha yeni olması lazım. Yani iphone 6s ve daha yeni telefonlar.

Bu telefonlar da 13 sürümüne yüklseltilebildiği için açıkcası kimse kalmıyor eski sürümde.

Şu an için A8 ve altı chipsetler(iPhone 6 ve daha eski) için 12.4.7 versiyonunda jailbreak uyumsuz.

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Surumum 12.1.4 du guncelleme yaptim 13.5 a gectim fakat unc0veri bir turlu 1/31 den ileri gidemiyorum 10-15 kere denedim olmadi ucak modu deniyorum olmuyor sebebi ne olabilir acaba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Surumum 12.1.4 du guncelleme yaptim 13.5 a gectim fakat unc0veri bir turlu 1/31 den ileri gidemiyorum 10-15 kere denedim olmadi ucak modu deniyorum olmuyor sebebi ne olabilir acaba
Unc0ver Nerden yüklediniz.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tel kapandigi zaman her seferinde uncoveri yüklememiz gerek bunun icin cözüm yok mu

2 sorum uncoveri imza olsayi icin reprovision faydali ama hep 7 gün süreyi yükseltemeyiz mi?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@emirdagli Jailbreak untethered olmadığından hayır, bir çözümü yok. Telefon her kapandığında uygulamayla yeniden jailbreak yapmalısınız.
7 gün süre limiti, Apple ID'nizin bir geliştirici hesabı olmamasından kaynaklanıyor. Bir geliştirici hesabıyla imzalamış olsaydınız bu süre 7 gün değil 1 yıl olurdu.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@emirdagli Jailbreak untethered olmadığından hayır, bir çözümü yok. Telefon her kapandığında uygulamayla yeniden jailbreak yapmalısınız.
7 gün süre limiti, Apple ID'nizin bir geliştirici hesabı olmamasından kaynaklanıyor. Bir geliştirici hesabıyla imzalamış olsaydınız bu süre 7 gün değil 1 yıl olurdu.

cevabin icin tsk ederim gelistirici hesabiyla imzalama ne oluyo satin mi aliniyo??

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Evet. Ya Apple'ın geliştirici sayfasından yıllık 99 dolar gibi bir ücretle hesabınızı geliştirici hesabı olarak tanımlamanız, ya da bu forumda yöneticilerin belli bir ücretle sunduğu 1 yıllık imzalı unc0ver, Chimera gibi uygulama dosyalarını kullanmanız gerekir. Şu anki ücretlerini veya nasıl işlediğini tam hatırlamadığımdan bu konuda bir yöneticiyle iletişim kurmanız daha iyi olur.

Tips
Tips
Üst Alt