Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu ekranda kalıyorum ota yok kaç kere baktım
Cihazı recovery moda alıp çıkartın olmazsa kapatıp açıp sürekli jailbreak butonunu kullanın 2-3 denemede tamamlanıyor tüm aşamalar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akman10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 13.3.1 hariç diğer ios 13 sürümlerinde unc0ver kurmak çok basitmiş arkadaşalar e gidin unc0ver ı indirin profillerden izin verin ve jb butonuna basın bu kadar kolay! Bootra1n güzel bir yöntem ancak tel her kapandığında pc ye bağlayıp tekrar jb yapmanız gerekiyor unc0ver da buna gerek yok telefon açıldığında uygulama içinden jb butonuna basmanız yeterli

Hay ALLAH razi olsun senden ya gunlerdir yontem ariyorduk unc0ver icin cok sag ol

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Slm arkadaslar ben yeni katıldım aranıza ve fazla bilgim de yok telefonum iPhone x 13.3.1 jailbreak oluyormu teşekkür ederim

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar saygılar iyi forumlar
Baya bi zamandır direniyorum 6s telefonumda 12.1.1 beta sürümünde sorunsuz sıkıntısız JB kullanıyorum
13.3 e geçip USB den JB ile mi kullansam, yoksa bu sürümde kalmaya devam mı etsem

Bilgili ve ilgili kişilerden fikirlerinizi bekliyorum

muhammeddoqan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Developer hesabı nasıl alınıyor

bbayrak52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sadece imzalı Jailbreak aracı
benden önce davranmışsın hocam :) cevap verilmiş zaten. Şuan aktif olarak kullanıyorum kafam rahat :) kapatıp açıyorum cihazı hooop hemen yeniden yapıyorum anında oluyor :) hiçbir araçla felan uğraşmadan ter temiz....

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
benden önce davranmışsın hocam :) cevap verilmiş zaten. Şuan aktif olarak kullanıyorum kafam rahat :) kapatıp açıyorum cihazı hooop hemen yeniden yapıyorum anında oluyor :) hiçbir araçla felan uğraşmadan ter temiz....
Valla kesinlikle öyle, unc0ver veya Chimera gibi Semi-Tethered araçlarda developer imzalı ipa bir nimet diyebilirim. Yok tel kapanacak imza gidecek, yok dışardasın bilgisayar yok oraya bak buraya bak falan derken harcadığın zamana yazık. Imza gitmesin endişesi gibi hiçbir problemin olmuyor, kafa rahat.

KaraMurat5

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hay ALLAH razi olsun senden ya gunlerdir yontem ariyorduk unc0ver icin cok sag ol
Arkadaşlar bende böyle oluyor desteklenmiyor diyor arkadaşlar ben yapabilirim telefonum 12.3.1 sürüm yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar bende böyle oluyor desteklenmiyor diyor arkadaşlar ben yapabilirim telefonum 12.3.1 sürüm yardımcı olabilir misiniz?
Güncelle veya güncellemeden, checkra1n ile jailbreak yap. Forumda konusu var

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 13.3.1 hariç diğer ios 13 sürümlerinde unc0ver kurmak çok basitmiş arkadaşalar e gidin unc0ver ı indirin profillerden izin verin ve jb butonuna basın bu kadar kolay! Bootra1n güzel bir yöntem ancak tel her kapandığında pc ye bağlayıp tekrar jb yapmanız gerekiyor unc0ver da buna gerek yok telefon açıldığında uygulama içinden jb butonuna basmanız yeterli

tsk ederim bende kurdum ios 13.2.2 ye :)

yanliz bir sorum olucak bunu 7 günde yüklememiz mi gerek???

ios 12 jb lerde her 7 gün sonra unc0ver ile günü uzatiyorduk

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selamlar saygılar iyi forumlar
Baya bi zamandır direniyorum 6s telefonumda 12.1.1 beta sürümünde sorunsuz sıkıntısız JB kullanıyorum
13.3 e geçip USB den JB ile mi kullansam, yoksa bu sürümde kalmaya devam mı etsem

Bilgili ve ilgili kişilerden fikirlerinizi bekliyorum
IOS 13.3.1 iyidir...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
tsk ederim bende kurdum ios 13.2.2 ye :)

yanliz bir sorum olucak bunu 7 günde yüklememiz mi gerek???

ios 12 jb lerde her 7 gün sonra unc0ver ile günü uzatiyorduk
7 gün imza süresi olur... cihaZı kapatmadığın sürece imza süresi uzar...

Tips
Tips
Üst Alt