Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öncelikle genel yazılım güncellemeden 12.4.1 i indirin ama sakın kurmayın.sonra yine ayarlar genel ı phone saklama alanından indirdiğiniz sürümü bulun ve silin.sonra telefonu kapatıp açın ve yeniden uncover jb yapın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Deniyecem dostum yazıcam sana yine

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphone/ayarlar/genel/saklama alanı
İphone/ayarlar/genel/saklama alanı
Baktım dostum yoktur.güncelleme bekleniyor yazıyor benim telefon da otomatik güncelleme kapalı nasık sadece indirecem 12.4.1
Mesaj düzenlendi:

Ayarlar genel ı phone saklama alanı

Baktım dostum yoktur.güncelleme bekleniyor yazıyor benim telefon da otomatik güncelleme kapalı nasık sadece indirecem 12.4.1

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Ekran görüntüsü atarmısın

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Kardeşim bende de aynı hatayı vermişti ve bu şekilde çözdüm önce güncellemeyi indir yüklemeden ı phone saklama alanından sil

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim bende de aynı hatayı vermişti ve bu şekilde çözdüm önce güncellemeyi indir yüklemeden ı phone saklama alanından sil

Kardeşim anladımda bende böyle gözüküyor ne yapacam nasıl indirecem 12.4.1
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
12.4.1 indirmedim ki sileyim dostum 12.4 sürümüm
Şimdi sen şu dostum postum kelimeleri bir yana bırakta problemini bir an önce çözmelisin...

OTA 12.4.1 yüklenmiş ve bu yüklenen dosya olduğu sürece Jailbreak işlemi bloke olur...

Ayarlarda indirilmiş güncelleme var 12.4.1 için onu sil kardeşim

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şimdi sen şu dostum postum kelimeleri bir yana bırakta problemini bir an önce çözmelisin...

OTA 12.4.1 yüklenmiş ve bu yüklenen dosya olduğu sürece Jailbreak işlemi bloke olur...

Ayarlarda indirilmiş güncelleme var 12.4.1 için onu sil kardeşim
Ayarlarda indirilmiş bir güncelleme yok gördügün gibi 12.4.1 i indirmemiş bile daha

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ayarlarda indirilmiş bir güncelleme yok gördügün gibi 12.4.1 i indirmemiş bile daha
IOS 12.4.1 inmiş ve güncellemeni bekliyor sadece... bu dosya oldumu Exploit çalışmaz hata verir onun için inen dosyayı silmen lazım..

Alternatif: DFU moduna al Shift ile 12.4 yükle

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
WiFi'ı kapatmadan bekleyin, önce güncelleme bir indirilsin. İndirildikten sonra silersiniz. Güncelleme istenildikten bir süre sonra indiriliyor çünkü. Hatta mümkünse telefonu şarja takıp bırakın, otomatik güncellemeler kapalı olduğu sürece sizi bilgilendirmeden yüklemez nasıl olsa. İndirildikten sonra sadece silin ve yeniden başlatın telefonu. Ardından bu sefer güncellemeleri engellemek adına tvOS Beta profili de kurmanızı öneririm.
yaptım gene aynı Delirecem 2 dakikalık işi sabahtan beri ugraşıp yapamıyorum

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
WiFi'ı kapatmadan bekleyin, önce güncelleme bir indirilsin. İndirildikten sonra silersiniz. Güncelleme istenildikten bir süre sonra indiriliyor çünkü. Hatta mümkünse telefonu şarja takıp bırakın, otomatik güncellemeler kapalı olduğu sürece sizi bilgilendirmeden yüklemez nasıl olsa. İndirildikten sonra sadece silin ve yeniden başlatın telefonu. Ardından bu sefer güncellemeleri engellemek adına tvOS Beta profili de kurmanızı öneririm.
IOS 12.4.1 inmiş ve güncellemeni bekliyor sadece... bu dosya oldumu Exploit çalışmaz hata verir onun için inen dosyayı silmen lazım..

Alternatif: DFU moduna al Shift ile 12.4 yükle
teşekkür ederim denicem hemen

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
teşekkür ederim denicem hemen
Cihaz güncelleme dosyasını indirmiyorsa.
İphone ayarlar/genel/sıfırla/tüm içerikleri ve ayarları sil yapın. (Cihazdaki herşey tamamen silinir ve etkinleştirme ekranı ile 12.4 sürümünde tekrar açılır)
Ve safariden hemen Special’s for JailbreakTR linkden tvos12 beta profilini yükleyin.
Ve jb işlemine devam edebilirsiniz.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dün gece teli şarja takıp uyudum ama hala degişen bişey yok güncelleme istendi yazıyır sadece yardım eder misin?
Mesaj düzenlendi:

Cihaz güncelleme dosyasını indirmiyorsa.
İphone ayarlar/genel/sıfırla/tüm içerikleri ve ayarları sil yapın. (Cihazdaki herşey tamamen silinir ve etkinleştirme ekranı ile 12.4 sürümünde tekrar açılır)
Ve safariden hemen Special’s for JailbreakTR linkden tvos12 beta profilini yükleyin.
Ve jb işlemine devam edebilirsiniz.
Dün gece teli şarja takıp uyudum ama hala degişen bişey yok güncelleme istendi yazıyır sadece yardım eder misin?
Mesaj düzenlendi:

Bilgisayar varmı şu anda sende ?
Bilgisayar yok Dün gece teli şarja takıp uyudum ama hala degişen bişey yok güncelleme istendi yazıyır sadece yardım eder misin?

Ekli dosyalar

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
O zaman @efsane6'nın dediği gibi DFU moduna alıp 12.4'e restore edebilirsiniz. İlk kurulumu tamamlar tamamlamaz ilk işiniz tvOS 12 Beta profili yüklemek olursa bu sorunla tekrar karşılaşmazsınız.

Tips
Tips
Üst Alt