Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İphone 7 12.4.1 cihazım var sizce ne yapmalıyım beklemeli mi yükseltmeli miyim

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 7 12.4.1 cihazım var sizce ne yapmalıyım beklemeli mi yükseltmeli miyim
Checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz istediğiniz sürüme

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sesizillegal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar
Bu sabah tweakler çalışmadı telefonu yeniden başlattım daha sonra uncovera giremedim. Tekrar yüklemek istediğim de mobil olarak indireceğim bir yer bulamadım. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhabalar
Bu sabah tweakler çalışmadı telefonu yeniden başlattım daha sonra uncovera giremedim. Tekrar yüklemek istediğim de mobil olarak indireceğim bir yer bulamadım. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?
Şuanda imza servisleri yine kapalı durumda. 3uTools ile yükleyebilirisin bilgisayardan.

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Slm

iPad mini iOS 12.4 var bunu jailbreak yapa bilirmiyim

Windows ile

Ikinci sorum

iphone x icin shsh Larim var (12.4.1-13.2-13.2.2-13.2.3-13.3) bunlar ile ne zaman geri dönüs yapa bilirim???

telefonum suan 13.2.2 de

bahadircan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Slm

iPad mini iOS 12.4 var bunu jailbreak yapa bilirmiyim

Windows ile

Ikinci sorum

iphone x icin shsh Larim var (12.4.1-13.2-13.2.2-13.2.3-13.3) bunlar ile ne zaman geri dönüs yapa bilirim???

telefonum suan 13.2.2 de
A11 işlemcilere boot nonce değişikliği yapabilen bir araç yayınlandığında geri dönebilirsiniz.

SzRBHDR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamünaleyküm ios 13.3 ten 12.4 e geçme şansım yok mu bende jailbreak yapmak istiyorum jailbreaksiz olduğu için androide geçmeyi bile düşünüyorum 😬

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selamünaleyküm ios 13.3 ten 12.4 e geçme şansım yok mu bende jailbreak yapmak istiyorum jailbreaksiz olduğu için androide geçmeyi bile düşünüyorum
A 12 / A 13 değilse cihazın... checkra1n aracı ile Jailbreak mevcuttur...

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IPad mini 3 üzerinde 12.4 var jb yapa bilirmiyim
Mesaj düzenlendi:

IPad mini 3 e unvover ile mi jb atayim

yadaChimera Jailbreak iOS 12.0 - 12.4 ile mi atayim??

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
IPad mini 3 üzerinde 12.4 var jb yapa bilirmiyim
Mesaj düzenlendi:

IPad mini 3 e unvover ile mi jb atayim

yadaChimera Jailbreak iOS 12.0 - 12.4 ile mi atayim??
Uncover ile jb yapabilirsiniz (cihaza Uncover ipa yüklemek için 3utools kullanabilirsiniz)
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz ( cihaza checkra1n jb aracını yüklemek için mac kurulu bir pc ye ihtiyacınız olacak)

mlh61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncover ile jb yapabilirsiniz (cihaza Uncover ipa yüklemek için 3utools kullanabilirsiniz)
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz ( cihaza checkra1n jb aracını yüklemek için mac kurulu bir pc ye ihtiyacınız olacak)
Ben yapamadım electra yükledi kendisi otomatik iOS sürümümü seçtiğimde. Sürümüm 11.2.1
Başka bir şekilde yapma ihtimalim var mı 3utools ile?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben yapamadım electra yükledi kendisi otomatik iOS sürümümü seçtiğimde. Sürümüm 11.2.1
Başka bir şekilde yapma ihtimalim var mı 3utools ile?
Safari üzerinden (uygulama yükleme sitelerinden) Uncover ipa yüklemeyi deneyebilirsiniz.

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Windows ile yapma imkanim yok mu??? Itools yüklü

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şu an için Pc üzerinden Uncover ipa yüklenmiyor. Site üzerinden yüklemeyi deneyin.

cevabin icin cok tsk ederim site üzerinden derken biraz aca bilirmisin ipad mini 3 ile hangi siteye girip deniyeyim ,, link vere bilirmisin kusura bakma lütfen 5 yasinda cocgum var localapstore kurmak icin acele edip duruyom :) oyun icinde parali seylere tiklayip duruyor :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
cevabin icin cok tsk ederim site üzerinden derken biraz aca bilirmisin ipad mini 3 ile hangi siteye girip deniyeyim ,, link vere bilirmisin kusura bakma lütfen 5 yasinda cocgum var localapstore kurmak icin acele edip duruyom :) oyun icinde parali seylere tiklayip duruyor :)

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar bilgi olması açısından yazıyorum.impactor bozulması ardından benim de uncover aracım bozulmuş ve jb yapamamıştım... uzun bir süre saurik abimizin impactoru güncellemesini bekedim. aralık ayı sonu gibi bişiler demişti.. baktım geleceği yok el mahkum dedim 3utools yükledim. uncover aracı yüklendi. ilk deneme de jailbreak başarılı diyip dondu... ikinci seferde reload system deamons özelliğini pasif edip denedim ve sorunsuz jb yaptım. eski tweaklerim ayarlım vs komple duruyordu.. şuan bir sıkıntı yok gib.. umarım böyle devam eder :)

babawer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba iphone 6 12.1.4 sürümünde kaç gündür jb yapmaya çalışıyorum ama bir yolunu bulamadım yardımcı olabilecek var mıdır ?

naimkaratas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3Utools ile unc0ver yükleyin
3uTools unc0ver desteği vermiyor sanırım. Herhangi bir seçenek olmaksızın direk Electra yüklüyor. 11.3.1 yüklü ipade. AltStore'da hata veriyor. Yüklenmyor şu program:( Daha önceden keşke electra ile jb yapsaydım. Şimdi electra da jb yapmıyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3uTools unc0ver desteği vermiyor sanırım. Herhangi bir seçenek olmaksızın direk Electra yüklüyor. 11.3.1 yüklü ipade. AltStore'da hata veriyor. Yüklenmyor şu program:( Daha önceden keşke electra ile jb yapsaydım. Şimdi electra da jb yapmıyor.
Aslında bu tür siteleri hiç önermem ama malum Cydia Impactor çalışmadığı için geçici olarak burdan yükle..

naimkaratas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aslında bu tür siteleri hiç önermem ama malum Cydia Impactor çalışmadığı için geçici olarak burdan yükle..

Dostum daha önceden unc0ver ile JB yaptığımdan tekrar unc0ver yüklemem gerekmiyor mu? Yani sorunun özeti önceden unc0ver ile jb yapılmış bir telefon electra ile aktif edilebilir mi?

Edit: Aynı siteden unc0ver yükledim. Başarılı oldu. Teşekkürler @efsane6

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt