Neler yeni

Duyuru unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yok olmadı yine xcode 7.3 hatası aldım
Cydia impactor çalışmıyor alternatif yükleme yöntemlerini deneyin

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia impactor çalışmıyor alternatif yükleme yöntemlerini deneyin

Malesef iki faktörlü doğrulama açık olduğu için yapamıyorum :( bugda kaldım resmen

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yeni bir hesap açın
Telefonumda eski hesap dururken yeni hesap ile yükleyebilir miyim? İlla telefonumda yeni hesabın olması mı gerekiyor? Korktuğum olay şu tüm verilerim şuanki hesabımda ve gitmesinden korkuyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazdaki hesabınızdan Çıkış yapmanıza gerek yok. Açtığınız yeni hesap ile imzalama yapabilirsiniz.

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Reprovision imzalama yapıyor bence iosninjadan unc0ver yükleyip reprovision ile imzalama yapın6B29214B-AA43-4227-9888-55292EE34767.png

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ben de iosninjadan yaptım ama ona güvenmiyorum çünkü burda adminlerden biri sorumluluk kabul etmeyiz güvenlik düzeyi sıfır diye söylemişti
Cihazınıza uzaktan erişim imkanı vermiş olursunuz.
Ayrıca ios 12 sürümünde 5 üyemiz tweakbox dan yüklediği profiller yüzünden (uygulama ikonunun silinmemesi ve jb yapamaması sonrası elmada kalıp) sürüm güncellemesi yaptı

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazınıza uzaktan erişim imkanı vermiş olursunuz.
Ayrıca ios 12 sürümünde 5 üyemiz tweakbox dan yüklediği profiller yüzünden (uygulama ikonunun silinmemesi ve jb yapamaması sonrası elmada kalıp) sürüm güncellemesi yaptı
işte bu yüzden iosninjadan vazgeçmek istiyorum :))
Mesaj düzenlendi:

Cihazdaki hesabınızdan Çıkış yapmanıza gerek yok. Açtığınız yeni hesap ile imzalama yapabilirsiniz.
hata aldım bu konuda bilginiz var mı acaba?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
işte bu yüzden iosninjadan vazgeçmek istiyorum :))
Mesaj düzenlendi:

hata aldım bu konuda bilginiz var mı acaba?
edit:jb yaptıgım unc0ver sildim icleaner pro ile temizlik yapıp tekrardan 3.0.8 sürümünü kurdum .

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
edit:jb yaptıgım unc0ver sildim icleaner pro ile temizlik yapıp tekrardan 3.0.8 sürümünü kurdum .
şu reprovision ile imzalayıp ninja profilini sildiğimizde durum değişir mi sizce ? sonuçta aygıt yönetimi benin hesaba geçiyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
şu reprovision ile imzalayıp ninja profilini sildiğimizde durum değişir mi sizce ? sonuçta aygıt yönetimi benin hesaba geçiyor
Safari linklerinden indirdiğin ipalar 300 küsür gün gösterse bile doğru değil... bu tür ipalar ReProvision içinde tekrar imzalanmaz ReProvision içinde bile daha önce kaç gün imzalıysa onu gösterir ama bunun garantisi yok ...

Yani kısacası imza süresi 1 ile 364 gün arasıdır...

Eğer ReProvision kullanacaksan orijinal ipa indir ve imzala..

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Safari linklerinden indirdiğin ipalar 300 küsür gün gösterse bile doğru değil... bu tür ipalar ReProvision içinde tekrar imzalanmaz ReProvision içinde bile daha önce kaç gün imzalıysa onu gösterir ama bunun garantisi yok ...

Dediğiniz doğru iosninjadan indirdiğim unc0ver’ı ninja imzaladığında 300 küsür gün yazıyordu.. Ben bu imzayı reprovisiondan yeniledim ardından ayarlardan kendi imzama güven yapıp ninjanın profilini sildim işte bu durumda kırıntıları kalır mı? Bunu merak ettim :)) Birde imzalamaz demişsiniz de şaşırtıcı şekilde imzaladı tabii bunun fake olup olmadığını ileriki zamanlarda göreceğim

Ekli dosyalar

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Ben telefonu reboot ettiğim zaman aygıt profilleri kendiliğinden siliniyor haliyle de uygulamaya giriş yapamıyorum bilgin varmı bu konuda ?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben unc0ver ile son versiyonu kurup jb yaptim ama aktif olup acilmiyor normal ios ile aciliyor. Cydia ya giriyorum fakat bisey yuklenmiyor ve kaldirilmiyor. Kac kez tekrarladim olmuyor bi turlu nasil cozebilirim bu sorunu.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben unc0ver ile son versiyonu kurup jb yaptim ama aktif olup acilmiyor normal ios ile aciliyor. Cydia ya giriyorum fakat bisey yuklenmiyor ve kaldirilmiyor. Kac kez tekrarladim olmuyor bi turlu nasil cozebilirim bu sorunu.

Cihaz modeli ve sürümü nedir

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihaz modeli ve sürümü nedir
7 12.4 normalde ios ninjadan kurup kullaniyodum, dun altserverla kurdum durum boyle. İos ninjadan kursamda boyle

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
7 12.4 normalde ios ninjadan kurup kullaniyodum, dun altserverla kurdum durum boyle. İos ninjadan kursamda boyle

Uncover in 3.8.0 b1 sürümü ile jb yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
4.0.1 de genel sorunmuymus bu. Peki tesekkurler denicem.

Uncover 3.8.0 b1 bulunduğunuz sürüm için final niteliğinde fakat Uncover 4.0.2 beta bir sürüm hataların olması normal

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover 3.8.0 b1 bulunduğunuz sürüm için final niteliğinde fakat Uncover 4.0.2 beta bir sürüm hataların olması normal
3.0.8 in orjinali uc0ver de bulabilirmiyim. Nonjalara falan profil onayi vermek istemiyorumda.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
3.0.8 in orjinali uc0ver de bulabilirmiyim. Nonjalara falan profil onayi vermek istemiyorumda.

Konunun ilk mesajında indirme linki mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt