Neler yeni

Unc0ver aktif olmuyor yardım

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
. Sabahtan beri bir türlü aktif edemedim herseferinde başka bir hata veriyor %24 geldiğin de Cydia açılıyor fakat başka hiç bir Tweaks kullanılmıyor Jailbreak aktif olmadığı için de semi rolektra da kullanamıyorum restore yapmak için

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tweakbox indir öyle yap
Mesaj düzenlendi:

Rollekra 11 var

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweakbox indir öyle yap
Mesaj düzenlendi:

Rollekra 11 var

Yükledim fakat on da da mp ye geçiş yapmıyor ve aktif gün sayısı indi artı basıyorum aktif de olmuyor eskiden mp vardı hemen aktif oluyordu

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Cydia helper cydia dan yükleyebiliyorsanız yükleyin yükleme yapamıyorsanız netten deb dosyasını bulun impactorden yükleyin çalıştırın

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Jailbreak aktif olmuyor nasıl cydia silecem??

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Pardon ipa dosyasını bulun
Mesaj düzenlendi:

Samet hangi sürümdesin

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aktif bir olsa semi rolektra ile komple bir temizlik yapacağım fakat bir türlü aktif olmuyor

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tweakbox ile Rollectra 11 yüklenmıyormu
Mesaj düzenlendi:

Aslında sizin sıkıntınız ile ilgili sorunlar sitede var
Mesaj düzenlendi:

Aynı sorun bende olmuştu samet tweakbox tan Rollectra indirdim çalıştı sıfırladım
Mesaj düzenlendi:

Veya tweakbox tan elektraremover indir cydia sil

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tweakbox ile Rollectra 11 yüklenmıyormu
Mesaj düzenlendi:

Aslında sizin sıkıntınız ile ilgili sorunlar sitede var
Mesaj düzenlendi:

Aynı sorun bende olmuştu samet tweakbox tan Rollectra indirdim çalıştı sıfırladım
Mesaj düzenlendi:

Veya tweakbox tan elektraremover indir cydia sil
İndirdim olmuyor

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Sildim bu hale geldi acaba telefonu fabrika ayarlarına çevirsem elmada kalıt mı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia silindi sonunda nasıl sildiğim ben bile bilmiyorum şimdi bakim yükleyebilecekmiyim
Mesaj düzenlendi:

Bu saferde cydia yüklemiyor en iyisi sıfırlim inşallah elmada kalmaz

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Enable diyor fakat cydia yok görünmüyor
Sen nerde indirdin electra yı bende hep error exploit hatası veriyor bu sefer de cydia gelmiyor ne biçim iş durup dururken bunlar basıma geldi Tweak de yüklemedim

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar biraz dinlenin illa elektrayımı yüklemenin derdindesınız unc0ver yükleyin

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Enable dıyorsa tlf na Reset atın
Benim anlamadığım bu durup dururkun neden böyle birşey oluyor sözde hataları düzelteceklerine daha çok hata lar çoğalıyor bu coolstar bilerekmi yapıyor anlamadım

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Biraz mola verin derim size sitede cydia ile ilgili herşey var iyi bakın bi yerde hata ediyorsunuz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Biraz mola verin derim size sitede cydia ile ilgili herşey var iyi bakın bi yerde hata ediyorsunuz
Bence hata bizde değil bu geliştiriciler ne yapıyorlarsa artık bir hatlar çeviriyorlar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
rollectrada sürüm hatası veriyor
ayrıca unc0ver yapıp üstüne electra deneyip yapma elmada kalırsın unc0ver yaparken önce 1) restorerootfs ile önce bi jb yap
electranın remonuntunu kaldırmasını sağla
2) sonra yeniden başladıktan sonra(exploit hata vermesin yada aniden başlamasın) restorerootfs deaktif olduğundan emin olup bidaha yap jailbreak sonra yeniden başlıyo yine hata vermesin dikkat et verirse 2. adımı yeniden yapmak zorundasın 3) reinstall cydia aktif edip(remount seçeneği kapalı olcak) jb yap tamamdır
el başarı oranı düşük exploit mp aktif olmaz geliştiirici hesabın yoksa tweakbox gibi yerlerdende bazen açık bazen kapalı oluyor mp önermiyorum öyle siteleri
exploit hata verirse o adımı tekrar yap telefon ya hata mesajı verir yada kendi aniden restart yapar sakın diğer adımlara geçme zaten olmaz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
rollectrada sürüm hatası veriyor
ayrıca unc0ver yapıp üstüne electra deneyip yapma elmada kalırsın unc0ver yaparken önce 1) restorerootfs ile önce bi jb yap
electranın remonuntunu kaldırmasını sağla
2) sonra yeniden başladıktan sonra(exploit hata vermesin yada aniden başlamasın) restorerootfs deaktif olduğundan emin olup bidaha yap jailbreak sonra yeniden başlıyo yine hata vermesin dikkat et verirse 2. adımı yeniden yapmak zorundasın 3) reinstall cydia aktif edip(remount seçeneği kapalı olcak) jb yap tamamdır
el başarı oranı düşük exploit mp aktif olmaz geliştiirici hesabın yoksa tweakbox gibi yerlerdende bazen açık bazen kapalı oluyor mp önermiyorum öyle siteleri
exploit hata verirse o adımı tekrar yap telefon ya hata mesajı verir yada kendi aniden restart yapar sakın diğer adımlara geçme zaten olmaz
remount seçeneği yokki
18B000D5-6B52-46A4-A66C-DB7455687DE8.png
Mesaj düzenlendi:

Daha öncede böyle olmuştu ama bu kadar sürmemişti 2 saat içinde Jb bir şekil yapıyordum 2 gündür uğraşıyorum 1 günde Jb silebildim 1gündür yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyor

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt