Neler yeni

Unc0ver açılmıyor

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba arkadaşlar appstore’da güncelleme yapamıyordum telefonu yeniden başlatıp jailbreak yapmadan güncelleme yapmayı deneyecektim ama yine yapmadı. Daha sonra unc0ver girip jailbreak yapıp yüklediğim bazı tweakları silmek istedim ama unc0ver açılmadı telefonu tekrar başlatıp denedim yine açılmadı, daha sonra unc0ver’i kaldırmayı denedim kaldırmadı telefonu yeniden başlattığımda hala uygulamalarda görünür halde ve şuan telefon kafayı yemiş bir şekilde uygulamaların tamamını göstermiyor alt ikonlar tamamen kayıp9607
Mesaj düzenlendi:

Not olarak Profiller kısmunda unc0ver görünmüyor.
9608

Cihaz
İphone 7 plus
Sürüm
12.1.2
Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla sanırım uncover ile ilgili bir problem var bende de bir türlü jailbreak olmuyor.sürekli respring de sönüyor ve tel normal açılıyor.jailbreak olmuyor bir türlü...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla sanırım uncover ile ilgili bir problem var bende de bir türlü jailbreak olmuyor.sürekli respring de sönüyor ve tel normal açılıyor.jailbreak olmuyor bir türlü...

Hayır sıkıntı şu unc0ver kaldırlmıyor telefona hard reset yapmazsam normal açılışta elmada kalıyor aga valla bilen birileri yardımcı olursa iyi olur telefonu sıfırlamak istemiyorum açıkçası

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hayır sıkıntı şu unc0ver kaldırlmıyor telefona hard reset yapmazsam normal açılışta elmada kalıyor aga valla bilen birileri yardımcı olursa iyi olur telefonu sıfırlamak istemiyorum açıkçası
Valla ıos 11 den geçtim bende ıos 12 ye halt ettik.ne güzel mutlu mesut gidiyorduk...tam 3 saattir deniyorum teli onu kapat bunu aç onu etkinleştir bu bilmem ne yap bildigim her türlü fonksiyonu denedim ama yok bir türlü jb olmuyor

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla ıos 11 den geçtim bende ıos 12 ye halt ettik.ne güzel mutlu mesut gidiyorduk...tam 3 saattir deniyorum teli onu kapat bunu aç onu etkinleştir bu bilmem ne yap bildigim her türlü fonksiyonu denedim ama yok bir türlü jb olmuyor

Telefonu sıfırlamadan şu illetten kurtulayım jb ten vazgeçtim olmasada olur sadece telefonu sıfırlamak iatemiyorum reis nasıl hallederim bilgi verirsen çok sevinirim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu sıfırlamadan şu illetten kurtulayım jb ten vazgeçtim olmasada olur sadece telefonu sıfırlamak iatemiyorum reis nasıl hallederim bilgi verirsen çok sevinirim
Valla kardeşim bende aynı durumdayım forumda konu mevcut uncover kaldırılması ile alakalı bakmadıysan bir göz at istersen.bende yeniyim bu uncoverda..

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu uncover ı Safe Mode da nasıl açıyoruz acaba??

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu uncover ı Safe Mode da nasıl açıyoruz acaba??

Telefonu pc bağlamadan safemod açılmıyordu değil mi ? İphone 7 plus bende ki

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu pc bağlamadan safemod açılmıyordu değil mi ? İphone 7 plus bende ki
Ya ben şey düşündüm.hani son kurduğum tweaklerden birimi acaba bu seye neden oluyor diye.uncover da load Tweak kapatıp jailbreak yapıyorsun cihaz kapamanmadan jailbreakli oluyor Safe Mode gibi...son yüklediklerimi kaldırdım 4 tane.ama nafile sonuç yine aynı

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ya ben şey düşündüm.hani son kurduğum tweaklerden birimi acaba bu seye neden oluyor diye.uncover da load Tweak kapatıp jailbreak yapıyorsun cihaz kapamanmadan jailbreakli oluyor Safe Mode gibi...son yüklediklerimi kaldırdım 4 tane.ama nafile sonuç yine aynı

Dostum sende açılıyor en azından uncover kaldır yeni sürümünü indir öyle dene bende hiç tepki vermiyor sıkıntım o yüzden :)

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum sende açılıyor en azından uncover kaldır yeni sürümünü indir öyle dene bende hiç tepki vermiyor sıkıntım o yüzden :)
Yeni sürüm var uncoverın bendeki b37

Tips
Tips
Üst Alt