Neler yeni

Unc0ver 12.4.1 XR bilgisayarsız yapamama sorunu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam arkadaşın bulunduğu sürüm 12.4.1 o sürümde sadece zec0ps exploiti var yani doğru. Hatanın neden kaynaklandığını bilemiyorum eğer cihazı sıfırlayabilirsen bir dene.
Exploit'i kendisi seçmesi lazım ipanın evet o exploit ile çalışır ama ipayı yüklediği site sakat

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hocam farklı sitelerdende denedim ama hepsinde zec0ps PAC yazıyor acaba benim telefona uyumlumu değil telefonum XR

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hocam 1/31 kısmını hiç geçemiyorum ilerleme yok defalarca denedim ama yok acaba sitede XR yapabilen varmı çünkü yabancıların sitesinde zec0ps PAC sorunu herkeste varmış

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam 1/31 kısmını hiç geçemiyorum ilerleme yok defalarca denedim ama yok acaba sitede XR yapabilen varmı çünkü yabancıların sitesinde zec0ps PAC sorunu herkeste varmış
Daha önce Jailbreak yapılmışmıydı bu cihaz ?

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hocam 1/31 kısmını hiç geçemiyorum ilerleme yok defalarca denedim ama yok acaba sitede XR yapabilen varmı çünkü yabancıların sitesinde zec0ps PAC
Daha önce Jailbreak yapılmışmıydı bu cihaz ?
Yok hocam cihazım yeni yurtdışından geldi bir kaç ay önce daha imeini bile kayıt ettiremedim

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam 1/31 kısmını hiç geçemiyorum ilerleme yok defalarca denedim ama yok acaba sitede XR yapabilen varmı çünkü yabancıların sitesinde zec0ps PAC

Yok hocam cihazım yeni yurtdışından geldi bir kaç ay önce daha imeini bile kayıt ettiremedim
OTA Güncellemesine dikkat et yani WiFi ye bağlama... OTA güncelleme varsa sil...

Cihazı ayarlardan "tüm içerik ve ayarları " sil

Not: herşey silindiği için icloud etkinse çıkış yap ve yeni bir kurulum yap... WİFİ bağlamadan

yoruk68

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
OTA Güncellemesine dikkat et yani WiFi ye bağlama... OTA güncelleme varsa sil...

Cihazı ayarlardan "tüm içerik ve ayarları " sil

Not: herşey silindiği için icloud etkinse çıkış yap ve yeni bir kurulum yap... WİFİ bağlamadan
Hocam unc0ver dan başka bir yöntemle yapamam mı bu öbürleriyle mesala olmaz mı jailbreak

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam unc0ver dan başka bir yöntemle yapamam mı bu öbürleriyle mesala olmaz mı jailbreak
Senin sürüm ve cihaz için sadece Unc0ver desteği var... yukarda dediklerimi yap sorun çözülür

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yapmazsın kardeşim çünkü o süre için yayımlanan jb aracında sorun vardı olmadı güncelleme gelmeden de olmaz
13.3 geçmen lazımdı onu da kapattılar yeni sürüm 13.0 ile 13.3 kapsar biraz beklersen o sürümü de alabilirler

Tips
Tips
Üst Alt