Neler yeni

Ücretli Tweak Alamıyorum

Okanyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar forumda konusu mevcut ama ücretli Tweak almak istiyorum yurt Dışı PayPal hesabı açtım ödemeye geçince güvenlik için kafadan attığım telefon numarasını arıyor sizden ricam ücretli Tweak konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz mesela call bar x gibi
Yardımınızı isteğim konu çalışan bir PayPal hesabı açmamda yardımcı olmanız yada ücretli tweakler için para yollasam alabilirmisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar forumda konusu mevcut ama ücretli Tweak almak istiyorum yurt Dışı PayPal hesabı açtım ödemeye geçince güvenlik için kafadan attığım telefon numarasını arıyor sizden ricam ücretli Tweak konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz mesela call bar x gibi
Yardımınızı isteğim konu çalışan bir PayPal hesabı açmamda yardımcı olmanız yada ücretli tweakler için para yollasam alabilirmisiniz

Telefon numarası mobil mi sabit mi??eger mobil se değiştir sabit bir telefon numarası yaz o zaman numaraya yönlendirmez.

Okanyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefon numarası mobil mi sabit mi??eger mobil se değiştir sabit bir telefon numarası yaz o zaman numaraya yönlendirmez.

Kafadan sallamıştım numarayı ayarlardan da değiştiremedim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kafadan sallamıştım numarayı ayarlardan da değiştiremedim

Hangi ülkeden açtın pay pal ı..?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Amerika

Tamam kardeşim yapman gereken bir tane sabit telefon numarası bulmak herhangi bir yer olabilir hiç fark etmez hatta beyaz saray bile olur

Okanyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamam kardeşim yapman gereken bir tane sabit telefon numarası bulmak herhangi bir yer olabilir hiç fark etmez hatta beyaz saray bile olur

Eyvallah üstadım teşekkür ederim

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Emaile parola sıfırlama isteği yolla değiştirip giriş yap ben öyle yapıyorum😂 tabi giriş bilgilerinide kaydet bir sonraki satın alma için.

Okanyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Emaile parola sıfırlama isteği yolla değiştirip giriş yap ben öyle yapıyorum tabi giriş bilgilerinide kaydet bir sonraki satın alma için.
Ustad şimdi telefon Işın’ı çözdük yalnız Akbank tan sanal kredi kartı oluşturdum ekledim ama bu şekilde tekrar kart istiyor ne yapmam lazım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ustad şimdi telefon Işın’ı çözdük yalnız Akbank tan sanal kredi kartı oluşturdum ekledim ama bu şekilde tekrar kart istiyor ne yapmam lazım

Valla kardeşim ben hem garanti hem Akbank’ın para kartı ile yapıyorum hiç sorun olmadı.benim 2 tane PayPal km var. Birini garantiden digerini Akbank’tan yapıyorum.normal para Kart ile.sanaldan kastın nedir bilmiyorum ama benim kartlar aktif kullandığım kartlar..

Tips
Tips
Üst Alt