Neler yeni

Twekler ayarda gözükmüyor

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bilmiyorum böyle bir konu açan varmı ama cydiadan indirdiğim twekler ayarlarda gözükmüyor ne yapmam gerekli bir türlü bulamadım çözümünü

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bakıyorum preferencerloader yüklü baktım yüklüymüş

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunu nerden yapacağım tam olarak bilmiyorum

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamam bakıyorum
Mesaj düzenlendi:

Bakıyorum ama fazla anlamadım ya 😏😏😏
Mesaj düzenlendi:

929313C2-DF7B-47DE-B16F-E51EDA40BDF1.png

Son düzenleme:

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
cydia den (Substrate Compatibility layer) ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle Sonunucu yazarsın

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cydia den (Substrate Compatibility layer) ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle Sonunucu yazarsın
Öyle yaptım yine aynı ayarlara düşmüyor twekler
Mesaj düzenlendi:

😏😏😏

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet sildikten sonra hard reset attım yine aynı

Moderatör tarafından düzenlendi:

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
kurduğun tüm weakleri repo ları sil sonra Substrate Compatibility layer sil hard reset at yeniden yüklelermisin birdaha ben o şekil çözmuştum

Son düzenleme:

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamam teşekkür ettim
Mesaj düzenlendi:

Peki bu ıcleaner filzayıdamı sileyim

Son düzenleme:

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Beyler lanet olsun. Denilenlerin hepsini defalarca yaptım. Cydia hatasız çalışoyo tweakler kuruluyo ama çalışmıyor. Ayarlarda gözükmüyor. 11.1.1 7 plus. Yokmu başka fikir veren. Denemeiim yol kalmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklediğin herşeyi sil Hard reset attığından emin ol sonra Jeilbreak kur ilk önçe o iki tweki kur preferenceloader ve subsrate de indir sonra ilk iş güvenli olan repoları kur sonra Twek yükle ben öyle denedim oldu ama ilk önçe o iki tveki kur

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Denedim erdinçim. Hepsini defalarca denedim emin ol. Yok arkadas olmuyo kahretsin. …az çok tecübede var. Yeni değilim jail dünyasındada. Ama yok. Bi türlü olmuyo. Şaştım kaldım

Erdinc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Başka ne diyeyim benimde fazla bilgim yok defalarca denedim olmadı ama sabrettim okadar çok araştırdım en son bu bilgi ile twekler geldi sen yine bak fazla bişey yükleme indirdiğin repolara bak hepsini sildiğinden emin ol forumda yardımçı olurlar

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Başka ne diyeyim benimde fazla bilgim yok defalarca denedim olmadı ama sabrettim okadar çok araştırdım en son bu bilgi ile twekler geldi sen yine bak fazla bişey yükleme indirdiğin repolara bak hepsini sildiğinden emin ol forumda yardımçı olurlar
Umarım arkadasım. Peki. Teşekkür ediyorum 🤙

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Denedim erdinçim. Hepsini defalarca denedim emin ol. Yok arkadas olmuyo kahretsin. …az çok tecübede var. Yeni değilim jail dünyasındada. Ama yok. Bi türlü olmuyo. Şaştım kaldım

Kardeş kurduğun tüm weakleri repo ları sil sonra Substrate Compatibility layer sil hard reset at uyumlu tweak yükle olması lazım

Tips
Tips
Üst Alt