Neler yeni

Tweakleri’n pil tüketimini görmek

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kullandığımız tweaklerin pil tüketimini gösteren bir tweak varmı?

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
güzel bir konuya değinmişsiniz, takipteyim

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Öğrenip ne yapacaksınız ki. Ben her türlü denedim. Sil baştan sıfır yedeksiz kurulum sıfır dfu modda kurulum.
JB siz telefonumun pil ve telefon performansına tam hakimim. JB li olup hiç bir şey yüklemeden bile pil ve telefon performansı yarım gün azaldı bu tespitimi 3 gün deneyip test ettim sadece JB li ek bir şey yani Tweeks yüklü olmadığı halde. Daha sonra 5-10 tweeks yükleyip test ettim 3 gün bi tık daha düştü pil performansı. Bence takılmayıp bu tür şeylere olduğu gibi kabul edin yoksa takıntı haline gelir tüm twekleri silmeye başlarsınız en Son jb yi silersiniz.

iPhone 6s 32GB iOS 12.4 pil sağlığı 99

haydarsan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jb olduğunda şarjın belli bir seviyede az tutacağı zaten herkesin kabulü sanırım. Benim takip etmek istediğim şey ise yüklediğim bir tweak’in anormal şarj somurup somurmedigi. Böylece bir bakıma zarardan kar edebiliriz :)

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gerekli bir tweak olsa 3$ verilir helalinden :)

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Öğrenip ne yapacaksınız ki. Ben her türlü denedim. Sil baştan sıfır yedeksiz kurulum sıfır dfu modda kurulum.
JB siz telefonumun pil ve telefon performansına tam hakimim. JB li olup hiç bir şey yüklemeden bile pil ve telefon performansı yarım gün azaldı bu tespitimi 3 gün deneyip test ettim sadece JB li ek bir şey yani Tweeks yüklü olmadığı halde. Daha sonra 5-10 tweeks yükleyip test ettim 3 gün bi tık daha düştü pil performansı. Bence takılmayıp bu tür şeylere olduğu gibi kabul edin yoksa takıntı haline gelir tüm twekleri silmeye başlarsınız en Son jb yi silersiniz.

iPhone 6s 32GB iOS 12.4 pil sağlığı 99
pili yeni değiştirdin herhalde, bende 8 var, pil durumu 86

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hayır pil değişmedi ama cihaz değişti garantiden sıfır ile. Ve tam emin değilim kağıtlara bakmamam lazım tarih için 4-6 ay arası oldu

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt