Neler yeni

Çözüldü Tweak’lerin görünmeme sorunu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Butun onerileri denedim ama cozum olmadi :S
cydiadan 'Tweak injector' tweakını yeniden yükleyin aygıt yeniden başlatılacak tekrar electra ile jb aktif edin ve ayarlarda gözükecek uygulamalar.

kasm001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kendi eklediginiz Repoları silip Substrate Compatibility layer ve preferenceolader Silip sonra tekrar Substrate Compatibility layer ve preferenceolader kurulumu yapın. Ayrica rocketbootstrap kurulumu da gerçekleştirin.
dediklerinizi harfiyen yaptım hocam fakat sadece zeppelin kurulu olmasına rağmen aynı görünmüyor. ama kurulu görünüyor cydia'da
Mesaj düzenlendi:

cydiadan 'Tweak injector' tweakını yeniden yükleyin aygıt yeniden başlatılacak tekrar electra ile jb aktif edin ve ayarlarda gözükecek uygulamalar.
bende kurulu görünüyor ama değişen bir şey yok

SpYFuRkY

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kendi eklediginiz Repoları silip Substrate Compatibility layer ve preferenceolader Silip sonra tekrar Substrate Compatibility layer ve preferenceolader kurulumu yapın. Ayrica rocketbootstrap kurulumu da gerçekleştirin.
Hocam dedikleri bir kaç defa denedim olmadı. tweaklerayarlarda görünmüyor, uygulamaları kuruyorum uygulamaları kullanışında bir problem yok onlarında ayarlar bölümünde herhangi bir ayar bölümüde görünmüyor.
Telefonu kapatıp tekrar jb yaptım olmadı.

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam dedikleri bir kaç defa denedim olmadı. tweaklerayarlarda görünmüyor, uygulamaları kuruyorum uygulamaları kullanışında bir problem yok onlarında ayarlar bölümünde herhangi bir ayar bölümüde görünmüyor.
Telefonu kapatıp tekrar jb yaptım olmadı.
Bi üstteki mesajimdaki linkteki aciklamayi yap düzelir

Tips
Tips
Üst Alt