Neler yeni

Tweakler ayarlar kısmımda görünmüyor

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yüklediğim tweakler ayarlar kısmında görünmüyor. Çok araştırma yaptım sonuç bulamadım. Neler yapabilirim ?

Cihaz
İphone 7 plus
Sürüm
12.1.2

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yüklediğim tweakler ayarlar kısmında görünmüyor. Çok araştırma yaptım sonuç bulamadım. Neler yapabilirim ?
Preference loader kurulumu Cydia da...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Hayır değil
Mesaj düzenlendi:

Çok pardon yüklüymüş
Mesaj düzenlendi:

Güncel....

Son düzenleme:

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Doatum bende de yüklü ama ayarlar kısmında hala görünmüyor uygulamalar
PrefenceLoader'e bağımlılığı olan bir tweak kurup deneyin. Örnek vermek gerekirse JailbreakTR reposunda AdaptiveKeyboard var. Bu tweak'ı kurun bakın ayarlara geliyor mu diğer uygulamalarda.

Gelmiyorsa eğer PrefenceLoader'ı kaldırıp tekrar kurun.

Düzelmesi gerekiyor.

dark22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba bende de aynı sorun ortaya çıktı
Sabah jb yüklenesi yaptım. Repoları yükledim. Tweakları yükledim ama baktım ki programlar yükleneniyor ama iPhoneX aynı ayarlar kısmına giriyorum yine birşey yok.
Sonra sizin söylediğiniz gibi PrefenceLoader ı yükledim sonra yine gelmedi.
AdaptiveKeyboard ı yükledim yine gelmedi
Hepsini silip tekrar yükledim ve yine yok. Sorun ne anlayamadım cydia yüklü repolar yüklü uygulamalar yüklü ama telefonda gözükmüyor.. :(

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba bende de aynı sorun ortaya çıktı
Sabah jb yüklenesi yaptım. Repoları yükledim. Tweakları yükledim ama baktım ki programlar yükleneniyor ama iPhoneX aynı ayarlar kısmına giriyorum yine birşey yok.
Sonra sizin söylediğiniz gibi PrefenceLoader ı yükledim sonra yine gelmedi.
AdaptiveKeyboard ı yükledim yine gelmedi
Hepsini silip tekrar yükledim ve yine yok. Sorun ne anlayamadım cydia yüklü repolar yüklü uygulamalar yüklü ama telefonda gözükmüyor.. :(
Önce aşağıdaki görseldeki ayarların aynısını kendinizdede yapın ve telefonu yeniden başlatıp jailbreak aktif edip ayarlar kısmına bakın. Eğer ki olmazsa ayarlar kısmında Reİnstall Cydiayı da aktif edip Tüm yüklediğiniz tweak ve repoları kaldırın ama sizin kendi yüklediklerinizi bilmediklerinize karışmayın, daha sonra İcleaner ile tezleme yapın telefonu hardreset ederek tekrar jailbreak aktif edip ayarlara bakın.
Mesaj düzenlendi:

Önce aşağıdaki görseldeki ayarların aynısını kendinizdede yapın ve telefonu yeniden başlatıp jailbreak aktif edip ayarlar kısmına bakın. Eğer ki olmazsa ayarlar kısmında Reİnstall Cydiayı da aktif edip Tüm yüklediğiniz tweak ve repoları kaldırın ama sizin kendi yüklediklerinizi bilmediklerinize karışmayın, daha sonra İcleaner ile tezleme yapın telefonu hardreset ederek tekrar jailbreak aktif edip ayarlara bakın.
Görseli eklemeyi unutmuşum 😄9369

Son düzenleme:

dark22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şuanda birşeyler oldu 😂
Önce hard reset attım. Sonra sizin söylediğiniz gibi ayarları yaptım hemen yüklendi. Cydia ya girdim sadece batterypercentx i yükledim üste geldi ama ayarlardan gözükmedi yinede şimdi ayarlar kısmında gözükmesi için başka ne yapmam gerek 😂9370

Suanda oldu çok teşekkür ederim ☺
Preference loader ı yükledim ayarlara geldi 👍🏻
Çok teşekkür ediyorum.. 93719371

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuanda birşeyler oldu 😂
Önce hard reset attım. Sonra sizin söylediğiniz gibi ayarları yaptım hemen yüklendi. Cydia ya girdim sadece batterypercentx i yükledim üste geldi ama ayarlardan gözükmedi yinede şimdi ayarlar kısmında gözükmesi için başka ne yapmam gerek 😂Ekli dosyayı görüntüle 9370

Suanda oldu çok teşekkür ederim ☺
Preference loader ı yükledim ayarlara geldi 👍🏻
Çok teşekkür ediyorum.. Ekli dosyayı görüntüle 9371Ekli dosyayı görüntüle 9371
Rica ederim Çüzüm bulmana sevindim 😊

Tips
Tips
Üst Alt