Neler yeni

Çözüldü Tweak kurulmuyor

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonun yavaşlamaya başladığını düşündüğüm için jailbreak i kaldırdım ve tekrar kurdum ancak tweak kurmaya çalıştığımda indiriyor ve hiçbir işlem yapmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
derken bi ekran görüntüsü vesaire atamaz mısın hangi ekranda kalıyorsun

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hangi JB aracını kullanıyordun

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
  • Cydia'ya girince kaynakların yenilenmesini bekle,
  • Ya da internet bağlantısı kötüdür, @gokmenecer dediği gibi Mobil veriden yüklemeyi dene.

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hücresel bağlantı ile denediniz mi?
sorun wifi de sandım ben de ama hücreselde de aynı sorun var.
  • Cydia'ya girince kaynakların yenilenmesini bekle,
  • Ya da internet bağlantısı kötüdür, @gokmenecer dediği gibi Mobil veriden yüklemeyi dene.
üzgünüm olmadı hala aynı :/

1. Cydia'ya girin ve Substitute tweak'ini kaldırın. Bu işlem kurulu bütün tweak'leri kaldıracaktır.
Bu işlemi yapmıştım ve substitute şuan kurulu değil bununla alakalı olabilir mi?

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Jailbreaktr reposundan mı deniyosun?

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bende indirme yapmadan kalıyordu repoyu sildim şimdi repoyu geri ekleyemiyorum. Safariden de açılmıyor repo.
Başka bi repoda iniyor da devam etmiyorsa senin sıkıntın başkadır.
Ama sana tavsiyem bişeyler yapmak için acele etme. Aklıma 11.3.1 deki jailbreak kaybedişim geldi. Bende sildim yükledim felan elmada kaldım sonra.
Mesaj düzenlendi:

Başka bir repodan herhangibir şey dener misiniz bende hiçbir yerden yüklemiyor da.
Şimdi deniycem

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sorun Jailbreaktr reposundaymış. Siyah ekranda kalma ne alaka pek bağlantı kuramadım ama neyse. Güncellemedeki oradan kurulan icon mudur nedir onu kaldırınca düzeldi. Sıkıntı yaşayacağım diye bi korkmadım değil. Sorun çözüldü şuan için.

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Başka bir repodan herhangibir şey dener misiniz bende hiçbir yerden yüklemiyor da.
Kuruluyor.
Mesaj düzenlendi:

Sorun Jailbreaktr reposundaymış. Siyah ekranda kalma ne alaka pek bağlantı kuramadım ama neyse. Güncellemedeki oradan kurulan icon mudur nedir onu kaldırınca düzeldi. Sıkıntı yaşayacağım diye bi korkmadım değil. Sorun çözüldü şuan için.
Jailbreaktr reposu düzeldi mi peki?

Tips
Tips
Üst Alt