Neler yeni

Çözüldü Tweak güncelleme tek tek çalışıyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia Installeri gerekli güncelleme yaptım, daha sonra rweak güncellerken, sağ üstteki kapatı seçiyorum, ama bi sonraki tweaği güncelleme yapmıyor şu hataları alıyorum. Yani her seferinde springboard yapmak gerekiyor. @srdgny

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Amiyane tabir ile anlatmak gerekirse bir yudum su içtin ve yutmadan bir yudum su daha içmeye çalışıyorsun.
Cihaz Tweak yükleme işlemini tamamlamış kendini respring yapıp bir sonraki işlem için hazırlıyor ve sen dışarıdan yanlış müdahale yaparak (kapat diyerek) bütün sıralamayı bozuyorsun.
Her tweak yüklemesinde cihazın yenileme yapmasına izin ver.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Amiyane tabir ile anlatmak gerekirse bir yudum su içtin ve yutmadan bir yudum su daha içmeye çalışıyorsun.
Cihaz Tweak yükleme işlemini tamamlamış kendini respring yapıp bir sonraki işlem için hazırlıyor ve sen dışarıdan yanlış müdahale yaparak (kapat diyerek) bütün sıralamayı bozuyorsun.
Her tweak yüklemesinde cihazın yenileme yapmasına izin ver.
Kardeş dismiss progress sanırım o çalışmıyor, yani önceden çalışıyordu, günceleme gelen tweakleri tek tek yükleyip son tweakte springboardı işleme sokuyordum. Daha önce çalışan şey şimdi olmuyor diyorum. Herkeste böyleyse sorun yok, her defasında respring yaparım, ama sadece bana has bişey gibi geldi. Teşekkürler..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dismisprogress kullanımını önereceğim bir tweak değil.
Yüklediğin her tweak sonrası respring yapmalısın (tweak sürümüne uygun olsa da her cihazda farklı tepkiler verebiliyor) ki tweak cihazda düzgün çalışıp çalışmadığını deneyimleyebilesin.
Cydia installer güncelemesi sonrası cydia ya bağlı çalışan repo ve dismisprogress gibi tweakların çalışması için geliştiricilerin gerekli güncellemeleri yapması gerekiyor.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia installer güncellemesi geri alınabiliyor mu? cydia da bazı tweaklerde oluyor ama, bunda o seçenek yok galiba..

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@ivez
Evet alınıyor. Bende de yavaşlama ve hatalar olunca en son betaya tekrar geri döndüm. Ama sürüm düşürme ile olmuyor. En son beta deb dosyasını bulup filzadan kurdum.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez
Evet alınıyor. Bende de yavaşlama ve hatalar olunca en son betaya tekrar geri döndüm. Ama sürüm düşürme ile olmuyor. En son beta deb dosyasını bulup filzadan kurdum.
Cydia installer beta mı? burdan verebilir misin? birde diğerini silmeden üstüne mi yüklemek lazım? Teşekkürler.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
alt tarafta 1.1.32-beta 25 sürümünü indirip kurabilirsin. Ben yeni sürümün üstüne kurdum. Cydia ya girince update çıkıyor ama erteliyorum devamlı. @ivez

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
alt tarafta 1.1.32-beta 25 sürümünü indirip kurabilirsin. Ben yeni sürümün üstüne kurdum. Cydia ya girince update çıkıyor ama erteliyorum devamlı. @ivez
Teşekkürler kardeş hallettim. Çok sağol.

Tips
Tips
Üst Alt