Neler yeni

Tweak atıyor

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar sorunum cydiadan herhangi bir uygulama kurayım girmiyor geri atıyor bunun çözümü nedir ve tweaklerin ayarını yapmak istediğimde ise bundle hatası veriyor bi yardımcı olursanız iyi olur

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.0.1

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak ve kaynak listenizi Cydia içinden paylaşabilir misiniz?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Bzenci crackli tweakleri kaldırın ve zararlı repoları kullanmayın. Restore rootfs yapıp temiz kullanın

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Bzenci crackli tweakleri kaldırın ve zararlı repoları kullanmayın. Restore rootfs yapıp temiz kullanın
Bende hiç crackli yok ama güncelleme alan tweaklerden sonra springboard yapınca cihaz kararıyor bazen açılmıyor hard reset, tekrar jb vs ancak açılıyor, bir kere rootfs de yaptım. Çok gıcık bi durum
Not bu her zaman değil ara ara oluyor..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bende hiç crackli yok ama güncelleme alan tweaklerden sonra springboard yapınca cihaz kararıyor bazen açılmıyor hard reset, tekrar jb vs ancak açılıyor, bir kere rootfs de yaptım. Çok gıcık bi durum
Not bu her zaman değil ara ara oluyor..

Uyumlu olmayan veya bazı tweak ayarların başka tweak ayarları ile çakışıyordur yada tam silinmemiş tweak artığı var

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uyumlu olmayan veya bazı tweak ayarların başka tweak ayarları ile çakışıyordur yada tam silinmemiş tweak artığı var
A-bypass mış, Rootfs den sonra tek tek tweakleri yüklerken tespit ettim

Tips
Tips
Üst Alt