Neler yeni

Çözüldü Türkiyede PayPal Kullanmak

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu soruyu sürekli görüyorum watusi alacak iken bende çok araştırmıştım bulduğum yöntemi sizlerle paylaşmak istedim kendimde kullanıyorum hiçbir problem yok.

Türkiye'den Paypal kullanmanın yolu!
VPN kullanmanıza gerek YOK.
1 - Eski hesabınızda kayıtlı kartları kaldırın.
2 - 'a girin. .com.tr'ye değil dikkat edin. Ülke seçimini Cyprus (Kıbrıs) yapın. Zaten direkt olarak kıbrıs geliyor önceden seçili. Paypal bilerek yapmış diye tahmin ediyorum. Glitch bırakmış adamlar.
3 - Daha önceki Paypal hesabınızdan farklı bir mail ile üye olun.
4 - Kartlarınızı ekleyin ve onaylatın. Bu kadar.
5 - Sanal Kart Eklemenizi tavsiye ederim herhangi bir peoblem olursa paypal sizin hesabınızı kapatır ise yeni sanal kart ile tekrar kullanabilirsiniz uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım kıbrısı seçtiğimiz için de türkiye kartlarını kabul ediyor .

Kanıt Ektedir

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12.4

Ekli dosyalar

pasmanika53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Üstad jaliexpress'ten refund aldım paypal'a. Fakat gelen para On Hold olarak görünüyor. Bi bilgin var mı?

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Üstad jaliexpress'ten refund aldım paypal'a. Fakat gelen para On Hold olarak görünüyor. Bi bilgin var mı?
Paypalda mı on hold olarak gözüküyor yoksa aliexpress demi ? Aliexpress de öyle gözüküyorsa bir fikrim yok ama paypalda gözüküyorsa bir süre sonra ya hesabına yada PayPal ile ödediysen paypalda ekli ödeme yöntemine iade ediliyor

pasmanika53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paypalda mı on hold olarak gözüküyor yoksa aliexpress demi ? Aliexpress de öyle gözüküyorsa bir fikrim yok ama paypalda gözüküyorsa bir süre sonra ya hesabına yada PayPal ile ödediysen paypalda ekli ödeme yöntemine iade ediliyor
PayPalda öyle görünüyor Üstad. Umarım hesaba geçer :D

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
PayPalda öyle görünüyor Üstad. Umarım hesaba geçer :D
Aynısı benim başıma da geldi ama farklı bir sitede aldım site iade etti paypalda beklediğini söyledi 3-5 gün sonra hesabıma geçti sorun olmaz için rahat olsun PayPal kolay kolay yanlış yapmaz :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu soruyu sürekli görüyorum watusi alacak iken bende çok araştırmıştım bulduğum yöntemi sizlerle paylaşmak istedim kendimde kullanıyorum hiçbir problem yok.

2 - 'a girin. .com.tr'ye değil dikkat edin. Ülke seçimini Cyprus (Kıbrıs) yapın. Zaten direkt olarak kıbrıs geliyor önceden seçili. Paypal bilerek yapmış diye tahmin ediyorum. Glitch bırakmış adamlar.
5 - Sanal Kart Eklemenizi tavsiye ederim herhangi bir peoblem olursa paypal sizin hesabınızı kapatır ise yeni sanal kart ile tekrar kullanabilirsiniz uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım kıbrısı seçtiğimiz için de türkiye kartlarını kabul ediyor .

Kanıt Ektedir
Hadi hayırlı olsun diyelim. Ben Amerika adresim ve vpn ile kullanıyorum şimdilik.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Kanıt Ektedir
paypal.com yazıyorum kendisi tr ye atıyor yani paypal.com/tr/home diye

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bir de bir şey satın alırken mobil telefon istiyor. Bir türlü kullanamadım

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
google a mesela paypal.us diye aratırsanız sonuçlarda çıkan paypal amerika paypalı olur.
fakat dediğim gibi mobil numara istiyor.

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
paypal.com yazıyorum kendisi tr ye atıyor yani paypal.com/tr/home diye
bu link direk cyprus burdan deneyin arkadaşlar

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu link direk cyprus burdan deneyin arkadaşlar

böyle oluyor ilerde dogrulamak için tel no istiyormu

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
böyle oluyor ilerde dogrulamak için tel no istiyormu
Hayır dostum kendim kullanıyorum kafadan salladım numarayı girdiğim zaman numaranı doğrula diyor ama doğrulamadan da kullanabiliyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sefikpelen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır dostum kendim kullanıyorum kafadan salladım numarayı girdiğim zaman numaranı doğrula diyor ama doğrulamadan da kullanabiliyorum

nasıl doğrulamadan geçtin acaba

Citrus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ininal Sanal Kartımı ekledim fakat kartı onaylamamı istedi. Ama her denediğimde kartı reddedip onaylamadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim hocam ?

mollyreck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ininal Sanal Kartımı ekledim fakat kartı onaylamamı istedi. Ama her denediğimde kartı reddedip onaylamadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim hocam ?
İninal hakkında bir bilgim yok yurtdışına kapalı olabilir ben kredi kartımdan sanal kart oluşturup ekledim

muhammedbolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam cyprus için sahte numara alabilirmiyiz acaba. Araştırayım sonuç alırsam yazarım.

Tips
Tips
Üst Alt