Neler yeni

Çözüldü Turbodl Hakkında

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Selamlar arkadaşlar. Bir süre önce app store'dan kaldırılan turbodl isimli uygulamalanın ipasını telefonuma kurmak istediğimde, açılmadan kapanıyor. 2 farklı sürüm denedim ikisinde de aynı. İçerisindeki tarayıcı ile aklınıza gelen her siteden video indirme imkanı tanıyan çok güzel bir uygulamaydı. Arkadaşım, uygulama kaldırılmadan önce kurduğu için, istediği zaman silip tekrar kuruyor. Bendeki sıkıntıyı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ipa kimin hesabı ile indirildiyse o kullanabilir.

Eğer herhangi bir hesap ile kullanılsın istersen öncelikle cracklemen lazım ipa yı ;)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Selamlar arkadaşlar. Bir süre önce app store'dan kaldırılan turbodl isimli uygulamalanın ipasını telefonuma kurmak istediğimde, açılmadan kapanıyor. 2 farklı sürüm denedim ikisinde de aynı. İçerisindeki tarayıcı ile aklınıza gelen her siteden video indirme imkanı tanıyan çok güzel bir uygulamaydı. Arkadaşım, uygulama kaldırılmadan önce kurduğu için, istediği zaman silip tekrar kuruyor. Bendeki sıkıntıyı anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Nasıl kurulum yapıyorsunuz?

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Nasıl kurulum yapıyorsunuz?
Bildiğiniz impactor sürükle bırak şeklinde yapıyorum.
Mesaj düzenlendi:

ipa kimin hesabı ile indirildiyse o kullanabilir.

Eğer herhangi bir hesap ile kullanılsın istersen öncelikle cracklemen lazım ipa yı ;)
Birisine ait değil hocam. İnternetten bulduğum bir ipa. Crackleme işlemini nasıl yapabilirim? Bu programı deli gibi istiyorum :)

Son düzenleme:

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cercube gibi bir nimet varken neden başka programlarla uğraşıyorsunuz ki?

Youtube dan muziği indirip ios un kendi muzik çalarına import edebiliyorsunuz ne güzel, bunun gibi;
889C7FE3-7237-4ED1-9ED7-93F57D514D91.png

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Dostum aynı program bende de var bazı arkadaşların telefonları jbli olmadığı için o uygulamayı tavsiye ediyorum onlara. Şöyle ki arkadaşların telefonlarından kendi iCloud hesabımı açıyorum satın alınanlar kısmından arkadaşın telefonuna indiriyorum tekrar çıkış yapıyorum miss gibi kullanıyorlar. Kaldırıldığı için güncelleme filan istemiyor dolayısıyla tekrar tekrar şifre istemiyor bence sende böyle dene arkadaşın icloud hesabıyla indir bir kere kendi telefonuna temiz temiz kullan ;)

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostum aynı program bende de var bazı arkadaşların telefonları jbli olmadığı için o uygulamayı tavsiye ediyorum onlara. Şöyle ki arkadaşların telefonlarından kendi iCloud hesabımı açıyorum satın alınanlar kısmından arkadaşın telefonuna indiriyorum tekrar çıkış yapıyorum miss gibi kullanıyorlar. Kaldırıldığı için güncelleme filan istemiyor dolayısıyla tekrar tekrar şifre istemiyor bence sende böyle dene arkadaşın icloud hesabıyla indir bir kere kendi telefonuna temiz temiz kullan ;)
Aynen şimdi önceden bende indirmiştim bulamayınca daha önce indirdiğim için yükledim çalıştı 👍

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Fox Fm yi deneyebilirsiniz turbo dll nin AppStore deki yeni ismi

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Cercube gibi bir nimet varken neden başka programlarla uğraşıyorsunuz ki?

Youtube dan muziği indirip ios un kendi muzik çalarına import edebiliyorsunuz ne güzel, bunun gibi;
Ekli dosyayı görüntüle 6711
Tamam da kardeş, ben youtube için indirmeden falan bahsetmedim dikkatli okumadın sanırım.
Mesaj düzenlendi:

Fox Fm yi deneyebilirsiniz turbo dll nin AppStore deki yeni ismi
Teşekkür ederim bir bakayım.
Mesaj düzenlendi:

Tamam onu da bir denerim hocam eyvallah.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bildiğiniz impactor sürükle bırak şeklinde yapıyorum.
Mesaj düzenlendi:

Birisine ait değil hocam. İnternetten bulduğum bir ipa. Crackleme işlemini nasıl yapabilirim? Bu programı deli gibi istiyorum :)
O zaman ipa’da sorun vardır. Başka bir yerden bulmanızı öneririm

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
browser pro kullanabilirsin nerdeyse aynı uygulama

Tips
Tips
Üst Alt