Neler yeni

Tüm iPhone modelleri Ahize Hoparlör Mikrofon Temizliği

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar herkese merhabalar. Telefonumun ahizesinden ve hoparlöründen ses az geliyordu servise gönderecek seviyede azalmıştı sesler. YouTube da gördüm deneyeyim dedim elimde olan malzemelerle ve sonuç mükemmmel ötesi. Denemekten çekinen arkadaşlar için yazdım bunu yapabilirsiniz. Kullandığım malzemeler
Elektrik bandı
Peçete
Kürdan
Kolonya
BD95D70E-7208-4502-BF40-52B9AB5EEAF4.jpeg05B2CB5F-3F9A-4D1C-BDAB-CCC6DEAE2DFC.jpeg

Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4.1

enes__mesut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bence en mantıklısı telefoncuya götürmek iç dış temizletmek ben kendim denerken ses daha düşük gelmeye başladı

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bence en mantıklısı telefoncuya götürmek iç dış temizletmek ben kendim denerken ses daha düşük gelmeye başladı
Telefon garantili diye açtırmak istemiyorum. Şu an için sıkıntı yok sesi arttı bayaa

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam yanılmıyorsam ahizede sıkıntı varsa değişim yapıyorlar diye biliyorum

canberkbaskaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Denemenizi hiç önermediğim yöntemdir ızgaralarda delik olduğu takdirde telefonunuz garanti dışı kalacak ve herhangi gerçek servis gerektiren bir sorun olduğunda yüklü bir değişim ücreti ile karşı karşıya kalacaksınızdır. En zararsız ve uygulanası yöntem yumuşak diş fırçası ile temizlik yahut servise yollamaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt