Neler yeni

Truecaller ve Whoozitpro

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar truecalleri indirdim fakat çoğu numarayı bulmuyor. Whoozit aktivesi için ise ne yapılmalı ? Çok acil lazım

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Whoozit proya menüsünden girip Miscellaneous kısmına tıkla ordan Reset Configuration yap tekrar başlayınca True caller ile eşleştiğine dair bir uyarı vericek tamam de .Bu kadar.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Whoozit proya menüsünden girip Miscellaneous kısmına tıkla ordan Reset Configuration yap tekrar başlayınca True caller ile eşleştiğine dair bir uyarı vericek tamam de .Bu kadar.
Reset seçeneği yok

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bende var hatta şöyle devam ediyo sırasıyla e mail-activation key-status-serial-reset licence Information-RESET CONFİGURATİON-enable Logging

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben birkaç numara arattırdım hiçbiri çıkmadı. Lisansı alınca değişen bir şey oluyor mu ? Veya mesela direk gelen arama ekranında ismi gözüküyor mu ?

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
gelen arama ekranında bulduğu sonucu gösteriyor. truecaller ile ayni kaynağı kullanıyor. eğer aradığın numaralar truecaller içinde çıkmıyorsa whoozitpro satın alınmış olsada onda da sonuç çıkmaz.

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ben birkaç numara arattırdım hiçbiri çıkmadı. Lisansı alınca değişen bir şey oluyor mu ? Veya mesela direk gelen arama ekranında ismi gözüküyor mu ?
Numaralar tanımlıysa çıkıyor.Tanımlı değilse çıkmıyor.Bende Gelen aramaların %80 ninde direk arama geldiği anda ekranda gösteriiyor.Numara aratmana gerek yok.Bu arayana gösterme muhabbeti diğer programlardada aynı kimisi daha çok kişi buluyor kimisi daha az.Truecaller ı ve whoozit pro yu kullanan biri olarak konuşuyorum.Stabil çalışıyor.%20 lik kısmı bulamıyorsa bunada yapacak birşey yok:)))

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Numaralar tanımlıysa çıkıyor.Tanımlı değilse çıkmıyor.Bende Gelen aramaların %80 ninde direk arama geldiği anda ekranda gösteriiyor.Numara aratmana gerek yok.Bu arayana gösterme muhabbeti diğer programlardada aynı kimisi daha çok kişi buluyor kimisi daha az.Truecaller ı ve whoozit pro yu kullanan biri olarak konuşuyorum.Stabil çalışıyor.%20 lik kısmı bulamıyorsa bunada yapacak birşey yok:)))
ya arkadaşlar cehaletimi bagışlayın ama bu uygulamalar ne işe yarıyor acaba...?

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ya arkadaşlar cehaletimi bagışlayın ama bu uygulamalar ne işe yarıyor acaba...?
İphone nun varsa ve jailbreakliyse bu programlarıda kurarsa arayan kişinin kim olduğu direk arama ekranında çıkıyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone nun varsa ve jailbreakliyse bu programlarıda kurarsa arayan kişinin kim olduğu direk arama ekranında çıkıyor.
onlar var kardeşim.sanırım bu kışı listende olmayan aramalar için geçerli.peki sabit hattan gelen aramalar içinde geçerli mi bu??

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
onlar var kardeşim.sanırım bu kışı listende olmayan aramalar için geçerli.peki sabit hattan gelen aramalar içinde geçerli mi bu??
Sabit hatta dahil .Fakat aramaların hepsini bulamıyor.Bana göre %80 sana göre %90 olur başkasına göre %10 olur.Benim işimi görüyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
TrueCaller Amerikan tabanlı bir uygulama olduğu için ülkemizde çok kullanılmadı. Bu sebeple fazla numara çekemediler veritabanlarına. Ama özel sektörlerin çoğunu bulacaktır. Kişisel numaralar da sorun yaşıyor biraz sadece. Bu arada WhoozitPro'yla ilgili sorunlar için Tweak - Whoozit Pro // iOS 11 konusunu kullanırsak, halledildiği zaman çözümleri eklerim daha iyi olur.

Tips
Tips
Üst Alt