Neler yeni

Truecaller için tweak yada premium yapabileceğimiz işlem varmı?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Androidde modlu apk çalışıyor iOS icin
Tweak veya flex patch yapabilecek varmi
Premium olmadan numaraları bulmuyor artık

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Androidde modlu apk çalışıyor iOS icin
Tweak veya flex patch yapabilecek varmi
Premium olmadan numaraları bulmuyor artık

truecallerı nasıl kurdunuz ben çalıştıramadım zar zor biryerden indirmiştim onda bile neler çekmiştim

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
truecallerı nasıl kurdunuz ben çalıştıramadım zar zor biryerden indirmiştim onda bile neler çekmiştim
Dün twitterdan sordum problemi, verdikleri cevap :
Hey! No matches found is due to the restrictions Apple has and hence the issue. We are waiting for them to drop the restrictions!

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

şöyle bişey var ama çalışıyor mu bilmiyorum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Bir de şu repoyu dene bakalım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
sorun tweak la alakı degil truecaller ile alakalı
uygulama premium yaptı artık 3 numaradan baska bulmuyor
android premium modlu apk kurdum adroid telefona sorunsuz her turlu numarayı buluyor
ios icin premium crack lazım sadece cydiada var pro premium ama calısmıyor guncell degil sanırım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Apple kimliği ayarlarında, Mağaza ülkesini Amerika yapıp, bu şekilde AppStore'dan indirebiliyorsun. İllegal kurmaya hiç gerek yok.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Apple kimliği ayarlarında, Mağaza ülkesini Amerika yapıp, bu şekilde AppStore'dan indirebiliyorsun. İllegal kurmaya hiç gerek yok.
Mesele indirme değil aslında. Ben çok versiyon indirip denedim ama olmuyor. Truecaller ve Apple arasında ki bir konu. Apple engelliyormuş aramayı. Bana verdikleri cevap bu en azından.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Mesele indirme değil aslında. Ben çok versiyon indirip denedim ama olmuyor. Truecaller ve Apple arasında ki bir konu. Apple engelliyormuş aramayı. Bana verdikleri cevap bu en azından.
Şu anda konuştuğumuz olay, sadece TrueCaller mı yoksa WhoozitPro entegrasyonu mu?
Arama engelleme olayını Apple yapsa bile, durduk yere yapmaz.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şu anda konuştuğumuz olay, sadece TrueCaller mı yoksa WhoozitPro entegrasyonu mu?
Sadece TrueCaller. O çalışmayınca whoozeitpro çalışmıyor doğal olarak, yani bulamıyor.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
değiştiriyorum ama yine olmuyor mağazada buluyor ama indirmek için bastığımda hata veriyor hesabın tr store diye

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
3 numarandan fazla bulmuyor premium almaya zorluyor apple yasaklasa hiçbirşey bulamaz

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
3 numarandan fazla bulmuyor premium almaya zorluyor apple yasaklasa hiçbirşey bulamaz
Truecaller’ın bana verdiği cevap yukarıda. 3 sayısını vermemişler ama apple ile ilgili bir sorun olduğu söylenilmiş.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Truecaller bende var premium cracklı maesef artık numara vs bulmuyor. Boşa uğraşmayın.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Truecaller bende var premium cracklı maesef artık numara vs bulmuyor. Boşa uğraşmayın.

Crack çalışmıyor yeni patch veya crack lazim
Adroidde modlu apk çalışıyorsa iosdada yeni crack çıkacaktır

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Crackli ( önermiyorum ) ve cracksiz olarak denemelerimiz hep boşuna çıktı. Sorun Apple kaynaklı maalesef. Numara bulmuyor. Truecallerin kendi web sitesinden aratma yaptığınızda Numara Bilgileri çıkarken aynı numarayı uygulamadan arattığınızda sonuç çıkmıyor. Bir ay öncesine kadar 3 numara ile sınırlı idi ama artık oda kaldırıldı.

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
-güncel-

Bu uygulamayı premium yapabilecek bir tweak var mı arkadaşlar?

Tips
Tips
Üst Alt