Neler yeni

TrollStore hakkında beni bilgilendire bilir misiniz ?

Drewski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Evet başlıkta belirttiğim gibi, cihazıma kurmayı düşünüyorum fakat ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum, araştırdım ancak yabancı kaynak olduğu için pek anlayamadım, avantajı ve dezavantajları neler onları bilmek istiyorum. mesela android de bulunan lucky patcher gibi bir şey mi?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ios 14 ve 15 cihazların büyük bir bölümünde çalışan, iphone ve ipadinize jailbreak olmadan appstore dışında (imzasız) uygulama yüklemenizi sağlayan, üstelik 1 defa kurduktan sonra bir daha herhangi bir şey yapmanıza gerek olmayan, bu sayede reklamsız youtube, kırekli spotify, envai çeşit emulator, watusi ve diğer ++ yazılımları yükleyebilmenizi sağlayan yeni bir ios hacki.

————-

aşağıdaki linkte desteklenen sürümler var.

Adresinden,

1.0.7:
…….

1.1.2:

trollstore ipa dosyasını, sidelodly ya da 3utools programı ile ipa signature kısmından imzalayarak yükle.

——

Safari üzerinden yükleme,
aşağıdaki adresten (Installation Links yazısından gidin linklere tıklayın yükleniyor)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Drewski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ios 14 ve 15 cihazların büyük bir bölümünde çalışan, iphone ve ipadinize jailbreak olmadan appstore dışında (imzasız) uygulama yüklemenizi sağlayan, üstelik 1 defa kurduktan sonra bir daha herhangi bir şey yapmanıza gerek olmayan, bu sayede reklamsız youtube, kırekli spotify, envai çeşit emulator, watusi ve diğer ++ yazılımları yükleyebilmenizi sağlayan yeni bir ios hacki.

————-

aşağıdaki linkte desteklenen sürümler var.

————-
adresinde de sürüm notları var.

——

Ota yükleme, aşağıdaki adresten (api olana tıklayın yükleniyor)

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Alternatif. (Installer kısmından)

Teşekkür ederim, ios 16 bende bilseydim telefonu aldığımda güncellemezdim, bin pişman oldum şuan. ios 15 yapmaya çalışacağım.

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 12&13 de çalışıyor mu trollstore arkadaşlar?

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 14 kullananlar için jailbreak şart arkadaşlar ki ios 14 jailbreak için en stabil sürümlerden biri benim gözümde

Tips
Tips
Üst Alt