Neler yeni

Tinder’ın telefonu kitlemesi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba.
Telefonum Jailbreakliyken tinderda kaydirirken uygulamadan atıyor ve sonra hiç bir uygulamaya giriş yapmıyor, respring yaptırmıyor, safe moda almıyor anlayacağınız telefonu kitliyor. Düzelmesi için kapatıp açmam gerekiyor.
Jailbreaksiz iken de uygulamadan atiyor fakat telefonu kitlemiyor.
Tinder tweak, eklenti kullanmıyorum.

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.2

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@osY

1. kurulan tweakler engel olabilir

2. Uygulama eski/güncel değildir

3. Reklam engellemek için Tweak olabilir

4. Liberty lite ve benzer bir Tweak neden olabilir

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@osY

1. kurulan tweakler engel olabilir

2. Uygulama eski/güncel değildir

3. Reklam engellemek için Tweak olabilir

4. Liberty lite ve benzer bir Tweak neden olabilir
Uygulama güncel.
Reklam engellememe gerek yok, gold üyelik kullanıyorum.
Geri kalan maddeleri deneyeceğim teşekkür ederim 🙏🏻

sharpbug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bunun sebebi ingilizce makalelerde var, ben de maruz kalanlar bana sordugunda biraz arastirmistim. Sebebi kotu uygulama muhendisligi olabilir ve bunu yargilayacak kod bilgimiz yok ama varilan sonuc tinder in cok fazla kaynak kullanimi yaptigi

Yani tinder icin guncel bir telefon gerekiyor, birebir ayni kosullari pro max ile saglasan bunlar basina gelmez . Simdi mutlaka "ama benim telefon 5s sorunsuz kullaniyorum" diye dusunenler olacaktir, evet dogru olabilir ama herkesin telefon icerikleri birebir ayni degil

Uygulamadan atmasi da tam da bu sebeple ,yani uygulamayi yasar tutacak kaynak kalmadigi zaman kapatiyor telefonu komple islevsiz kilmamak icin

Ram bosaltmak, hafizada yer acmak ve arka plandaki herseyi manuel kapatmak gibi seyler onerilmis ama esas oneriyi ben yapayim

Iphone 6 yanilmiyorsam 2014 telefonu idi , tinderda da gold uye oldugunu yazmissin, az ye de kendine bir telefon al , 6 senelik telefonu kullanip bir de sikayet ediyorsun , cozum budur

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunun sebebi ingilizce makalelerde var, ben de maruz kalanlar bana sordugunda biraz arastirmistim. Sebebi kotu uygulama muhendisligi olabilir ve bunu yargilayacak kod bilgimiz yok ama varilan sonuc tinder in cok fazla kaynak kullanimi yaptigi

Yani tinder icin guncel bir telefon gerekiyor, birebir ayni kosullari pro max ile saglasan bunlar basina gelmez . Simdi mutlaka "ama benim telefon 5s sorunsuz kullaniyorum" diye dusunenler olacaktir, evet dogru olabilir ama herkesin telefon icerikleri birebir ayni degil

Uygulamadan atmasi da tam da bu sebeple ,yani uygulamayi yasar tutacak kaynak kalmadigi zaman kapatiyor telefonu komple islevsiz kilmamak icin

Ram bosaltmak, hafizada yer acmak ve arka plandaki herseyi manuel kapatmak gibi seyler onerilmis ama esas oneriyi ben yapayim

Iphone 6 yanilmiyorsam 2014 telefonu idi , tinderda da gold uye oldugunu yazmissin, az ye de kendine bir telefon al , 6 senelik telefonu kullanip bir de sikayet ediyorsun , cozum budur
İp7 ve 6 kullanıyorum :) ip6 JBli tinder vs. uygulamalarım orda. Neyse açıklaman için teşekkür ederim..

Tips
Tips
Üst Alt