Neler yeni

There Was An Error Loading The Preference Bundle

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 5 cihazıma h3lix ile jailbreak yaptım. NoctisX tweakini yükledim, tweak çalışıyor fakat ayarlardan tweak ayarına geldiğim zaman "There was an error loading the preference bundle for NoctisX: "NoctisXPrefs.bundle" adlı paket, hasar görmüş olduğu veya gerekli kaynaklara sahip olmadığı için yüklenemedi." hatasını veriyor. applist, libsparkapplist, rocketbootstrap, preferenceloader, libcspreferences hepsi orijinal repolarından son sürümlerinde. Hepsini silip tekrar yüklemeyi denedim olmadı. SafariPlus var bir de onda bir sıkıntı yok. Nasıl düzeltebilirim?

Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Yükleyip kontrol edermisin

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@CanerK
32-Bit cihazlarda çalışmaz diğer tweakleride rahatsız eder...

Eclipse kullan...

Not: tüm tweakleri silersen ve önce Noctis kurarsan çalışır ama tweak ekledikçe sistem yavaş yavaş bozulur

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@CanerK
32-Bit cihazlarda çalışmaz diğer tweakleride rahatsız eder...

Eclipse kullan...

Not: tüm tweakleri silersen ve önce Noctis kurarsan çalışır ama tweak ekledikçe sistem yavaş yavaş bozulur
Anladım hocam sağolun. NoctisX çalışıyor fakat ayarları yeri çalışmıyor işte. Ben de eclipse kurdum üstüne ikisini beraber kullanacağım, eclipsei uygulamalar için noctise ayar yapmaya gerek yok tam zaten tüm sisteme temayı giydiriyor, dediğiniz gibi yavaşlama ve pil harcaması var.

Tips
Tips
Üst Alt