Neler yeni

Tweak Textyle

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydown u satin almayi kapat yapiyorum ama yinede kirmizi cikiyor. Safe modda deniyorum yinede olmuyo. Satin aldim ama eklentiyi kuramiyorum.

downloading...%99

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak kurduktan sonra, ekran kaydı çalışmadı, cihazı kapatıp açınca Jb yapılamadı, tweak kaldırılınca sorunlar giderildi. @efsane6 abi sağolsun o kurtardı. tweak iade edilecektir.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tweak kurduktan sonra, ekran kaydı çalışmadı, cihazı kapatıp açınca Jb yapılamadı, tweak kaldırılınca sorunlar giderildi. @efsane6 abi sağolsun o kurtardı. tweak iade edilecektir.
Belirtmen iyi oldu.Sorunlu bir tweak ise dikkatli olmak gerekiyor.Geliştiriciyi durumdan haberdar edersen kendisine sorunu düzeltme şansı vermiş oluruz.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Belirtmen iyi oldu.Sorunlu bir tweak ise dikkatli olmak gerekiyor.Geliştiriciyi durumdan haberdar edersen kendisine sorunu düzeltme şansı vermiş oluruz.
Yazdım cevap yok.
Deniz Başeğmez ücreti iade etti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar tweak respringte bırakıyor telefonu jb yapınca respringten düşmüyor ben bu telefonu safemodda nasıl jb yapabilirim bu tweaki kaldırabilmek için?

Edit: Uncover'dan Load Tweak kutucugunu kapattım jb yapıp cydiadan tweak'i kaldırdım tekrar Load Tweak kutucugunu aktif edip jb yaptım sorunu hallettim arkadaşlar.

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güncelleme geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt