Neler yeni

Tema icon değişme

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ben şu temayı kullanıyorum ama bazı iconları değişmiyor bende AppCon kullanmak istemiyorum. WinSCP ile yaptığım iconları tema klasörüne atıyorum ama yaptığım iconlar görünmüyor.
Tema ismi : Betterglyphs
IMG_0410.PNG

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
uygulamanın bundle id sini yazman lazım ikon adına. yada uygulama ikonuna titremeye başlayıncaya kadar basılı tut, sonra ikon un üzerine bir kere dokun gelecek ekranda ikonlar görünürse ordan da seçebilirsin.

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
uygulamanın bundle id sini yazman lazım ikon adına. yada uygulama ikonuna titremeye başlayıncaya kadar basılı tut, sonra ikon un üzerine bir kere dokun gelecek ekranda ikonlar görünürse ordan da seçebilirsin.
uygulamanın bundle id sini nerden öğreneceğiz acaba :)

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
işte o kısmı zor.. bende bulmaya çalışıyorum :D şimdilik mevcut temalrdan bakıyorum :D
Uygulamaların bundle isimlerini var/mobile/Containers/Data/Applications (yolu aklımda kaldığı kadarıyla yazdım ️️) klasöründe arayacaksınız. Bu klasörün içinde yüklü uygulamalarınız var. Plist uzantılı dosyaları araştırın bundle isimleri genelde com ile başlar. Örneğin com.ea.nfshp gibi aklımda kaldığı kadarıyla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
işte o kısmı zor.. bende bulmaya çalışıyorum :D şimdilik mevcut temalrdan bakıyorum :D

Uygulamaların bundle isimlerini var/mobile/Containers/Data/Applications (yolu aklımda kaldığı kadarıyla yazdım ️️) klasöründe arayacaksınız. Bu klasörün içinde yüklü uygulamalarınız var. Plist uzantılı dosyaları araştırın bundle isimleri genelde com ile başlar. Örneğin com.ea.nfshp gibi aklımda kaldığı kadarıyla.
BundleId sini bulmak çok kolaymış 😃
Örnek olarak BeinConnect :
var/mobile/Containers/Data/Application/BeinConnect/Library/Preference/com.digiturk.iq.plist ile biten dosya uyguLamanın BundleId si

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S

BundleId sini bulmak çok kolaymış
Örnek olarak BeinConnect :
var/mobile/Containers/Data/Application/BeinConnect/Library/Preference/com.digiturk.iq.plist ile biten dosya uyguLamanın BundleId si
Kurduğunuz tweaklerin ana ekrandaki ikonlarını değiştirmek isterseniz de /var/mobile/Library/Preferences klasörüne bakın. Örneğin com.exile90.icleaner , libactivator gibi. Kalıcı olarak değiştirmek isterseniz /Applications kısmında uygulamayı arayın. Örnek olarak ben kalıcı kullanıyorum temasız:

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şimdi buldum bu siteyi, sitenim arama kısmına uygulamanın adını yazıyosun BundleId sini veriyor sana
Site:

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ben şu temayı kullanıyorum ama bazı iconları değişmiyor bende AppCon kullanmak istemiyorum. WinSCP ile yaptığım iconları tema klasörüne atıyorum ama yaptığım iconlar görünmüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 3320
Betterglyphs temasında yaptığım değişiklikler
İsteyen olursa paylaşabilirim
IMG_0412.JPGIMG_0413.JPGIMG_0414.JPG

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@DoganYavuz Hocam güzel görünüyorda neyin ne olduğu belli değil karışık olmuyor mu böyle?Aradığını bulamaz insan:)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Appster
View & export info and content from your iDevice

Ben onu bu Tweak ile yapıyorum IOS 11 de çalışır

JailbreakTR

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@JB-Alper teşekkür ederim hocam :) yok ya karışmıyor hocam normalde klasör düzeni farklı kalabalık dursun diye bozdum ekranı :))

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yaptığınız değişiklikler güzel olmuş. Benim de çok sevdiğim bir tema ama iconlar yetersiz ve şu icon yapma olayını beceremedim. Paylaşırsanız çok sevinirim.

kerty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 3320
Font işlemini nasıl çözdünüz?

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yaptığınız değişiklikler güzel olmuş. Benim de çok sevdiğim bir tema ama iconlar yetersiz ve şu icon yapma olayını beceremedim. Paylaşırsanız çok sevinirim.
Jailbreak 11.0.3 sürümlü telefonumda vardı bu tema şuan Jb 11.3.1 kullanıyorum henüz icon değişikliği filan yapmadım en kısa zamanda resimli veya videolu anlatım olarak paylaşacağım.
Mesaj düzenlendi:

Font işlemini nasıl çözdünüz?

Font işlemi anemone yardımıyla yapmıştım

kerty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak 11.0.3 sürümlü telefonumda vardı bu tema şuan Jb 11.3.1 kullanıyorum henüz icon değişikliği filan yapmadım en kısa zamanda resimli veya videolu anlatım olarak paylaşacağım.
Mesaj düzenlendi:

Font işlemi anemone yardımıyla yapmıştım
Font konusunda destek rica edebilir miyim sizden?

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Font konusunda destek rica edebilir miyim sizden?

Tabi ki buyurun hocam

Buradaki dosyaları
/Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries klasörünün içine atın respring yapın daha sonra
bu repodaki fontları kullanabilirsiniz.
Mesaj düzenlendi:

@kerty şuan kullandığım font en üstte ki
F3858FC4-01EA-4395-A7AB-2E04187922A4.jpeg

Tips
Tips
Üst Alt