Neler yeni

Telefonun Donup Kapanma Sorunu

fatihcelik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iPhone 7 32gb - iOS 11.0 - Electra

Cihazım bir süredir günde en az 1 kez donup 2 dakika kadar bekliyor sonrasında kapanıp jailbreaksiz şekilde açılıyor. Araştırmalarımda hafızanın az kaldığından dolayı bu sorunun olduğu yorumlarını gördüm hafızada 5 6 gb alan açmama rağmen problemim devam etmektedir. CrashReporter uygulamasının vermiş olduğu çökme problemi ektedir. Yardımlarınızı beklemekteyim.

Cihaz
iPhone7
Sürüm
11.0

Ekli dosyalar

Rockness

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
:@ Alan problemi söylediğin gibi oldukça donup kapanmasına neden olabilir bazende kurduğun jailbreak atıyorum electra ve telefondan kurduysan, bazen profil aygıt yönetiminde profil ayarı tekrar yüklemesi gerekebilir ondan dolayıda jb aktiflikten düşer

fatihcelik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Electra jb aracı kullanmaktayım. Bu aracı telefondan değil Pc’den İmpactor ile kurdum. Ext3nder kullandığım için imzalarım sürekli yenilenmekte. Hafızadan dolayı kaynaklandığını sanmıyorum. İnşallah çözümü bulur birdaha aynı problemi yaşamam.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Aynı sorun bende de vardı. Daha sonra telefonu forumda anlatılanlar gibi sıfırlama yapıp tekrar Electra kurdum şuan herhangi bir sorun olmadan stabil olarak kullanıyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Teşekkür ederim hocam. 2 cihaz var farklı farklı problemler çıkıyor
Bu sürümün yeni çıkan aracını kullan ( Electra) ve APT güncellemeleri yap.. birazda cracki sil :)

Tips
Tips
Üst Alt