Neler yeni

Telefonum sıcaklık uyarısında kaldı

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
denetim merkeziyle ilgili bi tweakle birlikte gizli ayarlar diye birşey gelmişti. ayarları deniyordum ne bunlar diye thermal trap diye bir ayarı açtım açmaz olaydım. telefonum sürekli sıcaklık uyarısı veriyor buz gibi olsa bile. ekran kilitli olmasa çözebilecektim fakat ekran kilitli. şifrem yok direk açılıyor ama ekran kilit ekranında kalıyor sürekli yine de. telefonu mecbur reboot ettim ve jb gitti. hala aynı uyarıyı alıyorum ne yapacağım bir fikri olan var mı acil lütfen

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
jb kur tekrar ve sonra telefondan iclenar pro ile uygulamayı ve kalıntılarını temizle ve sana tavsiye bu siteden başka bir platformda bilmediğin tweakleri indirme sürüm kaybedersin.

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
jb kur tekrar ve sonra telefondan iclenar pro ile uygulamayı ve kalıntılarını temizle ve sana tavsiye bu siteden başka bir platformda bilmediğin tweakleri indirme sürüm kaybedersin.
hocam telefonu reboot edince ana ekran geliyor uyarıyı almıyorum fakat electrayı açıyorum jb yapıyorum respring ettikten sonra tekrar kilit ekranına geldiği için yine aynı uyarıyı alıyorum hiçbirşey yapamıyorum
Mesaj düzenlendi:

hocam şu an telefonu rebootladım ana ekran geldi direk uyarı yok şuan bilgisayara fotoğraflarımı yedekledim her ihtimale karşı ekranı kitlediğim gibi uyarı geliyor. şuanda jb kurulu değil anlayacağınız üzere ama ekran kitlendiği gibi yine de uyarı geliyor gitmiyor. ben jb'yi bir şekilde kursam ve tweaki temizlesem bu uyarıdan kesin kurtulabilir miyim?

Son düzenleme:

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
electra'yı tweaks olan yerdeki tiki kaldırıp. öyle kurun daha sonra tweak'i kaldırıp temizleyin. sonra kapatın cihazı öyle jb yapın.

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Gizli ayarlar bölümü ios'ta yerleşik olduğu için tweaki silmek bir işe yaramıyormuş öyle okudum ve zaten jb yaptığımda respringten sonra kilit ekranı geldiği için yine uyarıda kalıyordum. Fakat reboot ettiğimde telefon açıldığında şifre olmadığı için ana ekran geliyordu ve buradayken uyarı gelmiyordu ben de sıfırlayarak sorunu çözdüm cydia vs hala telefonda kurulu jb yapınca tweakler aynı şekilde geri gelir mi?

Tips
Tips
Üst Alt