Neler yeni

Telefonu sıfırlama+Ssh kayıtları+Jailbreak

ikikayzer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
11.3.1 sürümünde jailbreakli Iphone 6+ telefonum var. Son zamanlarda artan donma yüzünden sıfırlamak istiyrorum. İzlemem gereken adımlar nasıl olmalıdır.
Jb yapmadan önce ssh kayıtlarını almıştım fakat şimdi aldığım kaydı bulamıyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3.1 sürümünde jailbreakli Iphone 6+ telefonum var. Son zamanlarda artan donma yüzünden sıfırlamak istiyrorum. İzlemem gereken adımlar nasıl olmalıdır.
Jb yapmadan önce ssh kayıtlarını almıştım fakat şimdi aldığım kaydı bulamıyorum.
Ios cleaner ile temizlesene kardeşim bu telefonu yine bulunduğun sürümde sıfırlıyor.ama telefonu ilk aldığın zamana döndürüyor....

ikikayzer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
hangi repoda mevcut ?
Mesaj düzenlendi:

ssh kaydım malesef yok. Şuan alma imkanım varmı

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hangi repoda mevcut ?
Ios cleaner 11. sileoturkiye.com/repo/ burdan kurabilirsin.yanlız tweaki kullanmadan önce yedek almayı unutma.bu tweak herşeyi siliyor.yani telefon ilk kutudan çıktığı ana geri dönüyor.telefonu baştan kuracaksın.

Loustin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak - *** 11

Bende şarj süresi için sıfırladım telefonu bu tweak sayesinde. Önce normal yedek aldım bu tweakla herşeyi sildi jb ye ait ne varsa. sonra tekrar yedek aldım belki ilk yedekte jb kalıntıları olabilir diye. Sonrasında telefonu sıfırladım tertemiz kurulum yaptım.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Arkadaşlar adam size shsh2 kayıtlarını nasıl bulurum demiş siz semirestore araçları oneriyorsunuz. Tsssaver aracında bütün kaydettiğiniz shsh kayıtlarını bulabilirsiniz.

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ios cleaner ile temizlesene kardeşim bu telefonu yine bulunduğun sürümde sıfırlıyor.ama telefonu ilk aldığın zamana döndürüyor....
Dostum indirdim ios cleaner terminale ne yaziyiruz ilk gune sifirlamak icin

Ysnks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS cleanerla sıfırladım sistem 10 gb den 5 e düştü süper

Tips
Tips
Üst Alt