Neler yeni

Kilitlendi Telefondan Unc0ver yükleyemiyorum

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar . Unc0ver cydia JB ye sahibim . Ben internetten yüklediğim unc0ver ile jb aktifleştiriyordum fakat şimdi daha önceki indirdiğim sitelerdeki jblerin hiç biri olmuyor.

Dahası pc den bile ipa yükleyemiyorum. Jb yi satın aldığım call recorder için fakat kullanamıyorum . 5 gün boyunda yollardayım tır şoförlüğü yapıyorum . Yardımlarınıza ihtiyacım var

Cihaz
6s
Sürüm
12

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,
Hayırlı yolculuklar, zor bir işiniz var.
Apple imzalar konusunda eskisi kadar esnek davranmıyor. Dolayısıyla Safari üzerinden kurduğun crakli uygulamalar ya yüklenmiyor yada yükleniyor ama açılmıyor.
Jailbreak de aktif olduysa 2 yöntemi var.
1- AltServer. Konusu var forumda ama Windows10 bir PC lazım.
2- Developer hesabı. Developer hesabını forum adminleri tedarik ediyor çok cuzi bir ücret karşılığında. Dev hesabı aldığınızda 1 sene boyunca size verilen ipa ile sorunsuz şekilde JB yapabiliyorsunuz.
Şarj bitti, telefon resledi, jb deaktif oldu, imzalı unc0ver yok stresi ortadan kaldırıyor ve unc0ver tam 1 sene boyunca açılıyor. Hele birde sürekli yoldasın. Tavsiye ederim.

EDİT: En son hesap dolmak üzereydi. Eğer alacak olursan detaylı bilgiyi @efsane adminimizden alabilirsin.

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim satın almak için adminr mesaj atacağım

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. whatsapp ya da telegramdan da yazabilirsiniz bana. 0535 463 01 78 iyi forumlar.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt