Neler yeni

Telefon kapanınca jb gitmemesini sağlayan tweak

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar yemek yerken telefonla uğraşıyprdum orta tuş hep yağ oldu siliyim filan derken tuş bozuldu 100 kere tıklayınca 1 kere alıyor ama tam sol tarafta arada bi basıyor zor zar jailbreak yaptım (checkra1n 13.7) ama telefon kapanınca tekrar jb yapmam gerekiyor tuşdan dolayı yapamam tel kapanınca jb gitmesini engelleyen tweak varmıdır

Cihaz
6s
Sürüm
13.7

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar yemek yerken telefonla uğraşıyprdum orta tuş hep yağ oldu siliyim filan derken tuş bozuldu 100 kere tıklayınca 1 kere alıyor ama tam sol tarafta arada bi basıyor zor zar jailbreak yaptım (checkra1n 13.7) ama telefon kapanınca tekrar jb yapmam gerekiyor tuşdan dolayı yapamam tel kapanınca jb gitmesini engelleyen tweak varmıdır
yalandan telefonu kapatan tweakleri deneyebilirsin hocam safeshutdown veya sentinel olabilir en azından telefon kapanmaz

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Eger telefonu gercekten kapatcaksan oyle bir tweak yok. Yalandan kapatan tweakler aslinda kapatmiyor sadece pil kullanimini azaltmaya calisiyor ki sarjin son %5 falan kaldiginda kapanmasin. Ama jailbreak yaparken bir kere yaptiysan bence artik zorlanmazsın.

Not: ben de çok tecrübeli değilim jailbreak işinde yanlış bilgi verdiysem çok özür dilerim. İyi günler

Tips
Tips
Üst Alt