Neler yeni

Telefon jailbreak ilken telefona format attım.

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonum jailbreak ilken telefonuma ayarlardan format attım.Cihaz İphone 6 sürüm 12.5.5 2021 ekimde cihaza jailbreak attım sonra telefon yüklediğim tweaklerden dolayı çok yavaşladı bende cydia yı silemediğim için korkup ayarlardan format attım telefonu açtım ama cydia gitmemiş tekrar jailbreak attım cihaza ama cydia sürekli sorun veriyor ne tweak kurabiliyorum ne de silebiliyorum program dosyaları bile güncellenmiyor lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önceden yaşayıp çözen birisi yok mu?
cydia error code 100
cydia error code 2
dpkg kesildi
cydianın verdiği hatalardan bazıları bunlar

Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonum jailbreak ilken telefonuma ayarlardan format attım.Cihaz İphone 6 sürüm 12.5.5 2021 ekimde cihaza jailbreak attım sonra telefon yüklediğim tweaklerden dolayı çok yavaşladı bende cydia yı silemediğim için korkup ayarlardan format attım telefonu açtım ama cydia gitmemiş tekrar jailbreak attım cihaza ama cydia sürekli sorun veriyor ne tweak kurabiliyorum ne de silebiliyorum program dosyaları bile güncellenmiyor lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan veya daha önceden yaşayıp çözen birisi yok mu?
cydia error code 100
cydia error code 2
dpkg kesildi
cydianın verdiği hatalardan bazıları bunlar
tam silinmemiş jb telefon direk sıfırlarsan hata verir uncovermi kullanıyorsun telefonu aç kapa uncovere gir ayarlara gir yukarıdan oradan Restore rootfs tikini ve refresh icon cache tikini aç ve tekrar jailbreak yap o şekilde komple jb kaldırır kalıntı felan bırakmadan cydia iconu kalırsa onuda elle basılı tutup sil ve tekrar o tikleri kapatarak jb yap

Son düzenleme:

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tam silinmemiş jb telefon direk sıfırlarsan hata verir uncovermi kullanıyorsun telefonu aç kapa uncovere gir ayarlara gir yukarıdan oradan Restore rootfs tikini ve refresh icon cache tikini aç ve tekrar jailbreak yap o şekilde komple jb kaldırır kalıntı felan bırakmadan cydia iconu kalırsa onuda elle basılı tutup sil ve tekrar o tikleri kapatarak jb yap
Unc0wer dan hangi seçenekleri seçmem gerekiyor4BABE528-AE8F-427B-ABFC-0C95AE9E81D8.png

Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
restore rootfs ve refres ıcon cache tiklerini aç uncoverden jb butonuna bas kalksın jb sonra tekrar jb yaparsın sorunların gider

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tamam deniyorum şimdi bakalım olacak mı
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar yardım eden herkese çok teşekkür ederim sorunum çözüldü cydia falan hepsi kalıdrdım şimdi sizden isteğim düzgün bir şekilde nasıl jailbreak kurabilirim cihaza

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt