Neler yeni

Taro CC iOS11

ichbinfurkaan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar gökmen hocamın bugün yayınlamış olduğu Taro CC iOS11 temasındaki contol centeri çok sevdim sadece control centeri yapmanın bir yolu var mıdır ?

Cihaz
6
Sürüm
11.3.1

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu TEMA’nın ne özelliği var ki.yani görsel olarak o kadar da güzel bir tema değil☹☹☹

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar temayı indirmeniz gerekmiyor. Flipconvert ve flipswitch yükleyin, anemoneden aktif edin. Daha sonra denetim masasına gidip gelen iconları seçin normal iconları kaldırın. Ben gayet güzel kullayorum orjinal temaya gerek yok. Bu arada o tweakleri kurunca ccsupport yükleniyor otomatik olarak.

Ekli dosyalar

ichbinfurkaan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar temayı indirmeniz gerekmiyor. Flipconvert ve flipswitch yükleyin, anemoneden aktif edin. Daha sonra denetim masasına gidip gelen iconları seçin normal iconları kaldırın. Ben gayet güzel kullayorum orjinal temaya gerek yok. Bu arada o tweakleri kurunca ccsupport yükleniyor otomatik olarak.
Nasıl siyah (darkmode) yapıcaz

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Nasıl siyah (darkmode) yapıcaz
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

burada betterccicons pro var. hem glyph gibi yapan hem arkasını siyah yapan o. görselde kullanılan diğer tweak de smallccxl. betterccicons pro crackli sürümü yok ya satın alman lazım ya da lite versiyonu var onu kullanman lazım ama lite sürümünde glyph özelliği falan yok.

Tips
Tips
Üst Alt