Neler yeni

Takas Mantıklı mı ?

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iPhone 7 cihazımı takas etmek istiyorum cihaz yurt dışı kayıtlıdır 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum çizik çürük yok sadece kulaklık eksik pil sağlığı %100 - Redmi Note 8 Pro / Mi9T ve S8 buldum sizce hangisi ile takas yapmalıyım?

Son düzenleme:

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bence hiç biri

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Adam haklı pişman olursun çatır çutur çezbeder o cihazlar e kullanırken özlersin cihazını çok kullandım s serilerinin ekranı güzel samsung ama cihazda bi eksiklik var avucu doldurmuyor stabil değilller. Ciddi etkenlerde seni zora sokarlar onlara alışanda emin ol apple kullanamaz

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone konforunu o cihazlarda bulamayabilirsin demeyeceğim kesinlikle bulamayacaksın lakin tercih meselesi kökten bir değişim düşünüyorsan karşı çıkamayız tabi android markaların senede 30 model çıkartmak gibi bir huyu olduğu için bir sene kullandığınız bir cihazı yarı fiyatına anca satabiliyorsunuz bunuda göz önüne alırsak o telefon için az daha beklersen s9 bile bulabilirsin belki de

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Adam haklı pişman olursun çatır çutur çezbeder o cihazlar e kullanırken özlersin cihazını çok kullandım s serilerinin ekranı güzel samsung ama cihazda bi eksiklik var avucu doldurmuyor stabil değilller. Ciddi etkenlerde seni zora sokarlar onlara alışanda emin ol apple kullanamaz
Hocam normalde android kullanıcısıyımdır. Seneler önce baya önceden 3GS kullanmıştım ilk iPhone tecrübemdi o gün iPhone un farkını anladım ama 3 yıldır 7 kullanıyorum sıkıldım gibi biraz. O yüzden kararsız kaldım. O 3 cihazda dediğiniz gibi baya cezbediyor.
Mesaj düzenlendi:

iPhone konforunu o cihazlarda bulamayabilirsin demeyeceğim kesinlikle bulamayacaksın lakin tercih meselesi kökten bir değişim düşünüyorsan karşı çıkamayız tabi android markaların senede 30 model çıkartmak gibi bir huyu olduğu için bir sene kullandığınız bir cihazı yarı fiyatına anca satabiliyorsunuz bunuda göz önüne alırsak o telefon için az daha beklersen s9 bile bulabilirsin belki de
Evet fiyat konusunda 3 sene olmasına rağmen fazla zarara uğramadan satabiliyorum o yönden iyi androidde tek korkum zaman içinde şişme yapıp sıkıntı başlatması hala o sorunlar devam ediyor mu bilmiyorum ama tasarım olarak da söylediğim cihazlar cezbediyor

Son düzenleme:

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aslında değişiklik iyidir nefsini tatmin et sonra alırsın yine iphone kolay gelsin

Tips
Tips
Üst Alt