Neler yeni

Sürüm Düşürme Hakkında

anilgokbulak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürm 12.4 cihaz i6, shsh kaydı olmadan sürüm düşürebilir miyim iphone 5,4s gibi?
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak mevcut

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Neden düşürmek istiyorsunuz ki, jailbreak mevcut zaten.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
SHSH kaydı olsa dahi, en fazla 11.x sürümlere düşebilirdiniz. iOS 9 mümkün değil şimdilik.
iPhone 6 olduğu için, 11.x'e düşebiliyor. 6S ve üstü olsa 11.x değil, en fazla 12.x sürümlere düşülebilirdi.

anilgokbulak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
En aşık olduğum sürüm 9 olabilir. Mükemmeldi benim için, SHSH kaydı olmadan dönüş yapamaz mıyım peki 11 sürümüne?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
En aşık olduğum sürüm 9 olabilir. Mükemmeldi benim için, SHSH kaydı olmadan dönüş yapamaz mıyım peki 11 sürümüne?
shsh kaydı olmadan dönüş yapamazsınız benim içinde ios 10 mükemmel shsh2 kaydıyla ios 10a geçtim :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 9 eski bir sürüm, uygulama desteği yok. Tweak'ler eski, tamamen eski kafalar. Neden bu sürümü istiyorsunuz ki?
Günümüz imkanlarını, Tweak'lerini kullanamadıktan sonra stabil bir Jailbreak olmuş ne fayda.

Dönüş yapma konusuna gelirsek, şu anda imzası açık olan 12.4 sürümü haricinde hiçbir sürüme geçemezsiniz.
@resul060606 arkadaşımız da muhtemelen 5S kullandığı için iOS 10.x'e düşebilmiş. Yani iPhone 6 yine düşemiyor 10.x'e.
Benim de bir pişmanlığım var; Yedek cihazım 5S fakat 10.x herhangi bir sürümde SHSH2 kaydı almadığım için, en fazla SHSH2 kaydım olan 11.x sürümlere düşebiliyorum. Uzun zaman sonra tekrar 10.x deneyimlemek güzel olabilirdi. iOS 9'a nazaran iOS 10 daha fazla uygulama desteği ve yeni nesil Tweak içeriyor.
Yine de sözümün arkasındayım, kullanmak için değil, tekrar deneyimlemek için 10.x'e geçerdim.

anilgokbulak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 9 eski bir sürüm, uygulama desteği yok. Tweak'ler eski, tamamen eski kafalar. Neden bu sürümü istiyorsunuz ki?
Günümüz imkanlarını, Tweak'lerini kullanamadıktan sonra stabil bir Jailbreak olmuş ne fayda.

Dönüş yapma konusuna gelirsek, şu anda imzası açık olan 12.4 sürümü haricinde hiçbir sürüme geçemezsiniz.
@resul060606 arkadaşımız da muhtemelen 5S kullandığı için iOS 10.x'e düşebilmiş. Yani iPhone 6 yine düşemiyor 10.x'e.
Tek eski kafalı düşüncem bu olabilir. Memnun değilim iOS 10dan sonra cıkan hiç bir sürümden :)

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

evet 5s var 10.2 sürümüne düştüm

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ben dün akşam 6s plus 9.3.3 jb li cihazı 12.4 jb ye yükselttim. tamam sürüm mükemmel ama uygulama desteği yavaş yavaş kesiliyor, çoğu uygulama ios 10 ile çıktığından yüklenmiyordu. Jailbreak çıktığını görünce hemen geçtim. pişman değilim. Sürüm hızlı.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ben dün akşam 6s plus 9.3.3 jb li cihazı 12.4 jb ye yükselttim. tamam sürüm mükemmel ama uygulama desteği yavaş yavaş kesiliyor, çoğu uygulama ios 10 ile çıktığından yüklenmiyordu. Jailbreak çıktığını görünce hemen geçtim. pişman değilim. Sürüm hızlı.
6s güzel calısıyor 12.4 de süper calısıyor

Shahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar ben 6s kullaniyorum surum 12.4 jb yaptim. Ios 10.3.3 e dushurmek isterdim shsh2 kaydim var. birkac yer arashtirdim sanirim shsh kaydindaki nonce kodu telefona boot yapmaliyim. Ancak unc0ver boot nonce 12.4 te desteklemiyor. 10.3.3 e donmemin bir yolu varmi?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar ben 6s kullaniyorum surum 12.4 jb yaptim. Ios 10.3.3 e dushurmek isterdim shsh2 kaydim var. birkac yer arashtirdim sanirim shsh kaydindaki nonce kodu telefona boot yapmaliyim. Ancak unc0ver boot nonce 12.4 te desteklemiyor. 10.3.3 e donmemin bir yolu varmi?
arkadaş yukarda iphone 6 düşemiyor demiş shsh2 kaydında olsa

Tips
Tips
Üst Alt