Neler yeni

Succession sep sorunu kaldırır mı

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde sep sorununu aranızda en ilk ben yaşamıştım

@omeraksoy bilir ************ama her dakka bir sorun çıkıyor deneme tahtası gibiyim

Telefonum geçtiğmiz günlerde tuş klidini girdikten sonra restart atıyordu tam JB kaybederken sorunu çözdük.

Ancak ekran kilidi olmadan telefon kullanmak istemiyorum. Biri telefonumu karıştırabilir.

Succession ile restore edip sonra jb yapıp
Tuş klidi parmak izi ayarlarsam 15 gün sonra tekrar aynı sorun olur mu?

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Türkçe Ahlak kuralları dışında kelime kullanmak yasaktır...!!

Gerekli düzenleme yapılmıştır

JailbreakTR

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde sep sorununu aranızda en ilk ben yaşamıştım

@omeraksoy bilir ************ama her dakka bir sorun çıkıyor deneme tahtası gibiyim

Telefonum geçtiğmiz günlerde tuş klidini girdikten sonra restart atıyordu tam JB kaybederken sorunu çözdük.

Ancak ekran kilidi olmadan telefon kullanmak istemiyorum. Biri telefonumu karıştırabilir.

Succession ile restore edip sonra jb yapıp
Tuş klidi parmak izi ayarlarsam 15 gün sonra tekrar aynı sorun olur mu?
Eğer sorun Jailbreak yaptıktan sonra oluyorsa Succession Restore yaparsan problem olmayacağını düşünüyorum

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Harununalofficial ; 12.2 Sep sorunu ile açtığım konu Altına, sorunun beta 51’den kaynaklandığını, zaten Fr işlemini 12.1.4 sep kullanarak yaptığını belirtmiştin.kilit açma sorunu 12.2 sep kullananlar da çıkıyor. Sen 12.1.4 sep kullanarak fr yaptıysan bu sorunu yaşamaman gerekiyor. Yanı çelişkili açıklamalar da bulunuyorsun.

Kenan___

Son düzenleme:

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Kenan___ Hocam çelişkiden değil sadece bir soru sordum. Bu benim için veya bu sorunlarla karşılaşanlar için..

Siz bu işin erbabısınız yani ben sizi bilgili gördüm ve konu açtım.

Soruyu müsadeniz olursa tekrar sormak istiyorum..

Şimdi sizin bir iphone model cihazınız var o sebeplerden dolayı tuş kilidi sorunu yaşamışsınız.

İcloud yolu ile cihazı açtınız ancak tuş kilidi yapmıyorsunuz bu sorunu yaşamamak için.

Peki bu sorunu çözmek için Succesion restore yapsak sorun kalkıyor mu?

Succesion dan sonra tuş kilidi yapar ve bir daha bu sorunla karşılaşmazmıyız?

Bunun cevabını sizden rica ediyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Harununalofficial Sorununu anlatabilmişsin, anlatamadığın şey ; hangi ios Sep dosyasını kullanarak cihazını FR yaptığın ?

Benim cihazım da bu sorun yok. Çünkü ben cihazımı 12.2 Sep ile değil, 12.1.4 Sep ile restore ettim. Yabancı form sitelerinin hiç birinde, 12.1.4 ile FR yapanların hiç biri bi sorunu bildirmemiş

Sende bu sorunu yaşayan biri olarak, hangi ios Sep ile FR yaptığını açık bir şekilde belirtmelisin ki bütün üyelerimize referans olsun.

12.2 kullanarak FR yaptıysan bu sorunu yaşıyor olman çok normal. Ama 12.1.4 sep ile Fr yaptıktan sonra bu sorunu yaşıyorsan sen ilksin.

Sorunun cevabına gelince;

Succession cihazdaki Sep dosyasının tamamını restore etmiyor. Sep dosyasın da Sadece kısmen değişiklikler yapıyor. Yani Succession ile restore etmenin bu sorunu çözeceğini zannetmiyorum.

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Kenan___ peki hocam 12.2.1 veya 12.3 çıktığında o sep ile ft yapsak sorun kalkma ihtimali var mı

Tuş kilitsiz kapım açık gibi gücensiz hissediyoeum

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet hocam, yeni çıkacak olan sürümlerin Sep’leri sizin sürümünüz ile uyumlu olursa, bu sorunun çözülme ihtimeli var.

Şu anda 12.3 beta sep ile Fr yapıp deneyen arkadaşlarımız var, sonuçlarını ilgili konu altindan paylasacağım.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ooo süper beklemedeyiz 👍

Tips
Tips
Üst Alt