Neler yeni

Stylish11

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar stylish 11 tweak kullanıyorum.ama bir türlü tweak ayarlarında bu icon isimlerinin arkasındaki fontu kapatamadım.su Blure efektinden bahsediyorum.kullanan arkadaşlar yada bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi...?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar stylish 11 tweak kullanıyorum.ama bir türlü tweak ayarlarında bu icon isimlerinin arkasındaki fontu kapatamadım.su Blure efektinden bahsediyorum.kullanan arkadaşlar yada bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi...?
Merhaba. Add colorful highligts bolumunu kapali konuma getirmeniz yeterli olacaktir.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba. Add colorful highligts bolumunu kapali konuma getirmeniz yeterli olacaktir.
cevap için teşekkürler ve fakat bunu kapatınca icon isimleri beyaz oluyor renkli olmuyor.ama bu sekmeyi acınca isimler renklı oluyor.benim istedigim arkadaki blure efektinin kaybolması.....

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Üst taraftaki tarih saat ve sinyal kısmı yine bu tweakin özelliği mi?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ana ekran yazilari cikmiyor ama spot light da renkli. Sanirim springtomize spring plus gibi eklentilerin ayarlariyla cakisiyodur.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ana ekran yazilari cikmiyor ama spot light da renkli. Sanirim springtomize spring plus gibi eklentilerin ayarlariyla cakisiyodur.

İcon etiketleri ile ilgili başka tweak kullanmıyorum ben.

Tips
Tips
Üst Alt