Neler yeni

Tweak Spotilife

Xoloth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Henüz kimse 10.3.1 için bir jailbreak çıkarmadığı için jailbreakım yok. Bu yüzden Spotilife'ı TutuAppden indiriyorum. Değişen hiç bir şey yok. Yöntemler aynı. Hadi başlayalım.

Şuan cihazınıza Spotilife'ın hiç kurulu olmadığını varsayıyorum. Eğer kuruluysa doğrudan 9. aşamaya geçip başlangıca geri dönün.

1.
IMG_1167.PNG
Spotilife açılış ekranına geldik. Başarıyla kurduk hiç bir sıkıntısı yok. Takır takır çalışıyor.

2.
IMG_1168.PNG
Hesap oluşturma ekranına geldik. Şimdi genel olarak bizim sürekli premium alacağımızdan bahsedersek, her hafta yeni bir hesap açmamız gerekli. O yüzden tavsiyem şarkılarınızı bir playlistte toplamanız. Yoksa tüm şarkıları tek tek indirmek zor olacaktır. Uğraşmaya gerek yok. Yeni hesap açıyoruz.

3.
IMG_1169.PNG
Bu site bizim sürekli hesap açarken email oluşturma derdinden kurtaran site. . Hesabın süresi doldukça gizli sekmeden girip yeni bir e posta alın.

4.
IMG_1170.PNG
Hesap oluşturuyoruz. Tüm bilgileri rastgele attım.

5.
IMG_1171.PNG
Es geçin. Doğrulamanıza gerek yok.

6.
IMG_1172.PNG
Arama sekmesine gelin. Buradan her hangi bir şarkıyı aratıp, şarkılarınıza ekleyip bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz veya hemen sağ üst köşedeki kamera ikonuna tıklayıp benim Playlistim ile yolunuza devam edebilirsiniz.
IMG_1174.PNG
Telefondan giriyorsanız buranın ekran görüntüsünü alıp spotilife'a okutun.

7.
IMG_1175.PNG
İndir tuşuna basın. Karşınıza şöyle bir şey gelecek:
IMG_1176.PNG
Ücretsiz denemeyi başlat deyin ve karşınıza şöyle birşey geldiğinden emin olun:
IMG_1177.PNG
Eğer böyle bir ekran gelmezse yeniden indir butonuna tıklayın ve yeniden ücretsiz denemeyi başlat deyin. Eğer karşınıza böyle bir ekran geldiyse tebrikler. Şimdi beş saniye bekleyip uygulamayı app switcherdan kapatın ve yeniden girin.

8.
IMG_1178.PNG
İndir butonuna yeniden bastığınızda şarkılar indirilmeye başlayacaktır. Bir hafta boyunca şarkılarınızı offline olarakta dinleyebilirsiniz.

9.
IMG_1181.PNG
Bu adım "ee kardeş ben bi hafta boyunca müziğimi dinledim deneme doldu şimdi napıcam ben" veya "Ben zaten bu cihazda spotifya sahiptim bunu adımları uygulayamıyorum" diyenler için. Bu adımda Spotilife sekmesine girip:
IMG_1183.PNG
RESET SPOTIFY & CLOSE düğmesine basıyoruz ve uygulama kapanıyor. Bu adımdan sonra 1. adıma dönün.

Not: Soracaklar için VPN adblock için açık ve gizli sekmeyi de geçmişi de email hesabı almak için açık bıraktım. Yoksa başka bir amacım kesinlikle yok.

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
Jbli bir cihazım var ve spotilife a sahibim. İndir e tıklıyorum

Resimde ki gibi kalıyor. Acaba spotilife da mı sıkıntı var? Bilgisi olan?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Keep Hayır, bu açık spotilife tarafından server üzerinden kilitlendi maalesef.

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
@Keep Hayır, bu açık spotilife tarafından server üzerinden kilitlendi maalesef.
Teşekkürler, geçenler de burada öyle bir mesaj görmüştüm çünkü. İndirebilirsiniz son sürüm Spotify ile uyumlu vs yazıyordu. Konu açmak yerine bunun altına yazmayı uygun gördüm. Sağolasın cevap için.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Farkındayım bende tam ondan bahsediyorum. O açık saatler sonra direkt server üzerinden kilitlendi bu yüzden konuyu gösterimden kaldırmak zorunda kaldık.

Mert1215

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Spotilife benzer bir uygulama var mi

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus