Neler yeni

Sorunsuz Koyu Mod Tweak

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar ios 12 de çalışan sorunsuz koyu mod tweaki varmı? Noctis12,Carbon ve Eclipse bunları denedim fakat bazıları hem kasma yaptı hem de instagramda falan bazı yerler silik gözükmeye başladı bazılarıda kasma yapmadı fakat instagram,safari gibi yerlerde bazı yerleri silik gösterdi. Bunlar dışında başka kullanabileceğim tweak varmı?

Cihaz
İphone 5s
Sürüm
12.4.4

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende bunların hepsini denedim maalesef beni tatmin eden bir tweak’e rastlamadım

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Size tavsiyem şudur ;

•Eclipse Dark Mode (Packix - Ücretli)
•Dune (Skitty’s Repo - Ücretsiz)

Bu iki tweak’i birlikte kullanın.
Instagram için •IGDarkMode (Packix - Ücretsiz) kullanın.

Ekstra olarak, iOS 13’e özel resmi karanlık temanın aynı rengini yapmak için ziyaret edebilirsiniz.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar ios 12 de çalışan sorunsuz koyu mod tweaki varmı? Noctis12,Carbon ve Eclipse bunları denedim fakat bazıları hem kasma yaptı hem de instagramda falan bazı yerler silik gözükmeye başladı bazılarıda kasma yapmadı fakat instagram,safari gibi yerlerde bazı yerleri silik gösterdi. Bunlar dışında başka kullanabileceğim tweak varmı?
Bu konularada bir göz atabilirsin...

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Videolarda görüyorum bazılarında çok düzgün çalışıyor bazı tweaklr fakat bende bir sürü sorun çıktı.
Bu konularada bir göz atabilirsin...

İlk attığınıza daha önce bakmıştım fakat pek uğraşmadım. 2. Attığınızıda indirdim ama çalışmadı yani ben bi fark göremedim.
Size tavsiyem şudur ;

•Eclipse Dark Mode (Packix - Ücretli)
•Dune (Skitty’s Repo - Ücretsiz)

Bu iki tweak’i birlikte kullanın.
Instagram için •IGDarkMode (Packix - Ücretsiz) kullanın.

Ekstra olarak, iOS 13’e özel resmi karanlık temanın aynı rengini yapmak için ziyaret edebilirsiniz.
Hangi verdiğiniz tweak bilmiyorum ama birisi appstore yi çökertiyor. Büyük ihtimal eclipse.
Mesaj düzenlendi:

@efsane hocam verdiğiniz 2. Linkteki program büyük ihtimal ios 12 desteklemiyor ve indirince appstore da sorun çıkarıyor(update kısmına girince atıyor).
Mesaj düzenlendi:

Birşey daha ekleyeceğim IGDARKMODE tweakini de indirdiğimde instagramda hala aynı hatayı alıyorum acaba benden kaynaklı birşey mi?
EA785EC7-5D4B-4018-93BC-A005E14B65EE.png

Son düzenleme:

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@darkness App Store sorunu diyince her şey anlaşıldı. Bu sorun Eclipse’nin crackli versiyonunda var.
Ayrıca tweak satın aldıktan sonra Packix’te
“Bu paket resmi olarak satın alındı” yazmıyor. Cyd*wn kurulu diye düşünüyorum.

Cihazını restore edip temiz bir şekilde kullanmanı öneririm. Yönetim crack konusunda boşuna hassas davranmıyor.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@darkness App Store sorunu diyince her şey anlaşıldı. Bu sorun Eclipse’nin crackli versiyonunda var.
Ayrıca tweak satın aldıktan sonra Packix’te
“Bu paket resmi olarak satın alındı” yazmıyor. Cyd*wn kurulu diye düşünüyorum.

Cihazını restore edip temiz bir şekilde kullanmanı öneririm. Yönetim crack konusunda boşuna hassas davranmıyor.
Tamam sağolun bilmiyordum. Appstore sorununu wtfeclipse tweakinden dolayı yaşamıştım kaldırınca düzeldi. O zaman diğer instagram sorunu vb de bundan kaynaklımı?

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tamam sağolun bilmiyordum. Appstore sorununu wtfeclipse tweakinden dolayı yaşamıştım kaldırınca düzeldi. O zaman diğer instagram sorunu vb de bundan kaynaklımı?
Rica ederim.
Instagram’ı düzeltmek için;
reposundan AppStore++ tweakini yükleyin, ardından Instagram sürümünü düzelene kadar düşürün.

Wtfeclipse’yi kullanmanıza gerek yok. Eclipse geliştiricisi hataları düzeltti zaten.

Son düzenleme:

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Rica ederim.
Instagram’ı düzeltmek için;
reposundan AppStore++ tweakini yükleyin, ardından Instagram sürümünü düzelene kadar düşürün.

Wtfeclipse’yi kullanmanıza gerek yok. Eclipse geliştiricisi hataları düzeltti zaten.
Bence de hata yoktu fakat indir yazısı beyaz gözüküyordu o tweakta işe yaramadı zaten çokta önemli değil. Peki benim indirmem gereken tweak ne Eclipse(Hd) yazan mı? Yoksa Yukarıda paylaştığım eclipse mi

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O cihazı DFU modunda sıfırlamazsan daha kötü hale gelecek.

En yakın zamanda bu konudaki işlemleri uygulayın. Cihazda crack yüklü olduğu için çözüm üretemeyiz. Üretsek bile başka yerden patlak verir. Her şey bittikten sonra yukarıda verdiğim tweak adlarının yanında repolar yazıyor, oralardan indireceksiniz.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
O cihazı DFU modunda sıfırlamazsan daha kötü hale gelecek.

En yakın zamanda bu konudaki işlemleri uygulayın. Cihazda crack yüklü olduğu için çözüm üretemeyiz. Üretsek bile başka yerden patlak verir. Her şey bittikten sonra yukarıda verdiğim tweak adlarının yanında repolar yazıyor, oralardan indireceksiniz.
Şuan crackli tweak yok bi hata da göremedim sıfırlamadığım sürece bir sorun olur mu malum uğraştırıcı bir işlem. Yani daha kötü halden kastınız nedir? Kalıcı sorunlar mı? Ya da cihazı kapatıp açıp jailbreaki kapatmak geçici bir çözüm olur mu? Önümüzdeki birkaç gün cihazı dfu mod ile sıfırlamam zor. @efsane @Crawl11

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuan crackli tweak yok bi hata da göremedim sıfırlamadığım sürece bir sorun olur mu malum uğraştırıcı bir işlem. Yani daha kötü halden kastınız nedir? Kalıcı sorunlar mı? Ya da cihazı kapatıp açıp jailbreaki kapatmak geçici bir çözüm olur mu? Önümüzdeki birkaç gün cihazı dfu mod ile sıfırlamam zor. @efsane @Crawl11
Crack kullandığın için cihazına zarar verebilir, hatta vermiş ki böyle hatarla karşılaşıyorsun. Orijinal kullanmayı dene. Eğer olmazsa restore edeceksin, ya da kullanmayacaksın dark mod. Senin karar.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Crack kullandığın için cihazına zarar verebilir, hatta vermiş ki böyle hatarla karşılaşıyorsun. Orijinal kullanmayı dene. Eğer olmazsa restore edeceksin, ya da kullanmayacaksın dark mod. Senin karar.
Yok ben zaten telefonu sıfırlayacam 1-2 gün içinde. Ama kaldı diyelim bana en kötü verebileceği zararlar nelerdir?

Tips
Tips
Üst Alt