Neler yeni

SnapChat'e giremiyorum

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar snapbreak kullanıyordum fakat telefon kapanınca tekrar jailbreak yaptıktan sonra snapchat hesabımdan çıkış yapmış, tekrar girmeye çalıştığımda 3. parti bir yazılım kullanıyorsun uyarısı veriyor. Sc'yi sildim, tweakı sildim, defalarca respring yaptım, icleaner ile temizledim fakat hiç bir şekilde giriş yapamıyorum. Hala 3. parti bir yazılım kullanıyorsun diyor. yardım edebilir misiniz?

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Doğrulamayı sadece hesapta oturum açarken yapıyor o yüzden bypass tweaki veya choicy falan dene hesap açtıktan sonra tweakleri aktif edersen sorun çözülür

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Icleaner ile tweakleri deaktif et, ardından en son sürümü indir giriş yap, ardından app manager ile wipe et.

Ardından snapchati sil, eski sürümü indir. (açma)

Snapbraki tekrar kur ve respring et..

Ardından Choicy tweakini indir ve Settings - Choicy - Applications - Snapchat adımlarını izleyerek “Custom Tweak Configuration” aktif et. “Whitelist”i seç ve "0aaaaATweakDisabler"ı ve saçma karakterlerden oluşan random "f3487yhf389uiejwfjk3498i4f9ji23" gibi olanı aç.

Ardından snapchate giriş yapabilirsin.

Tweakleri tekrar aktif etmeyi unutma :) (3. parti demesinin sebebi bypass tweakleri, mikoto gibi screenshot engelleme tweakleri olabilir. O yüzden en temizi hepsini deaktive et.)

Tips
Tips
Üst Alt