Neler yeni

Snapchat sahte konum

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sahte konum ayarlamak için neredeyse bütün tweakları denedim, hepsi bütün uygulamalarda çalışıyor whatsapp olsun vs. ama snapchat ne yapıp ediyor orjinal konumumu buluyor. Çözümü var mı?

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar sahte konum ayarlamak için neredeyse bütün tweakları denedim, hepsi bütün uygulamalarda çalışıyor whatsapp olsun vs. ama snapchat ne yapıp ediyor orjinal konumumu buluyor. Çözümü var mı?
Snapchatte tweakleri devre dışı bıraktığınız için çalışmıyor olabilir..
Mesaj düzenlendi:

Dikkat edin ban yemeyin en ufak şeyde banlıyor snapchat

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Snapchatte tweakleri devre dışı bıraktığınız için çalışmıyor olabilir..
Mesaj düzenlendi:

Dikkat edin ban yemeyin en ufak şeyde banlıyor snapchat
Teşekkur ederim, bu gun malesef cihazimi unutarak sarjini tukettim ve jailbreakli 2. haftamin sonunda ilk defa telefonum kapandi Tekrar jailbreak yaptigimda Snapchat icin acik kapali olan tweaklara bakacagim fakat ben zaten hileli snapchat kullaniyordum deadtweak uzerinden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Teşekkur ederim, bu gun malesef cihazimi unutarak sarjini tukettim ve jailbreakli 2. haftamin sonunda ilk defa telefonum kapandi Tekrar jailbreak yaptigimda Snapchat icin acik kapali olan tweaklara bakacagim fakat ben zaten hileli snapchat kullaniyordum deadtweak uzerinden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen ben de deadtweak kullanıyorum ilk seferde ban yemiştim hesaptan çıkış yaptıktan sonra icleaner ile bi temizlik yaptım 3 gündür ban yemedim

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Deadtweak'ın "Spoof" ayarları kısmında sahte konum belirleme var oradan ayarlayabiliyorum çözüldü.

Tips
Tips
Üst Alt