Neler yeni

Çözüldü slieo paket yükleme yada silme hatası

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
re jailbreak düzeltti
nasıl re jb yaptın birde orjinal repolardan başka crackli repo varmıydı ben dün ithemer kurmaya çalıştım cihaz resmen sapıttı gece tekrar 12.4 restore yaptım şimdilik jb yapmadım.

SimonPetrus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
nasıl re jb yaptın birde orjinal repolardan başka crackli repo varmıydı ben dün ithemer kurmaya çalıştım cihaz resmen sapıttı gece tekrar 12.4 restore yaptım şimdilik jb yapmadım.
bende bikaç bişey yukledim sapıttı cihaz sileo yavaş çalışmaya başladı tlefonun şarjı domuyor restore yaptım tekrar bende bekliyorum unc0ver mi yapsam acaba

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
vallah slieo daha iyi daha hızlı yani cihaz böyle daha seri açıkcası düzgün kullanırsan.

SimonPetrus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
vallah slieo daha iyi daha hızlı yani cihaz böyle daha seri açıkcası düzgün kullanırsan.
duzgunden kasıt nedir yuklediğm tweak ler sadece "locallapstore RealCC 13hud ColorFlow4" başka bişey yüklemedim ama saçma sapan işlerle uğraştım dünden beri akşam şarja taktım telefonu şarj olmamış bugün bütün gün %80 üzerine dolmadı bir türlü telefon

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
düzgünden kasıtım şu hocam şahsen acaba uyumlumudur dediğim tweakleri bile kuruyorum ben sağlam repo olsun yeterli respring hızı aşırı hızlı jailbreak aktifleşmesi aşırı hızlı uncover a göre yani zaten bize hız lazım stabil lazım pil ve ısınma konusunda da sanki chimera jailbreak daha iyi gibi şöyle yapın isterseniz 12.4 hala jailbreakli bir hafta onu bir hafta onu kullanın hangisi size iyi gelirse orada kalın

SimonPetrus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
düzgünden kasıtım şu hocam şahsen acaba uyumlumudur dediğim tweakleri bile kuruyorum ben sağlam repo olsun yeterli respring hızı aşırı hızlı jailbreak aktifleşmesi aşırı hızlı uncover a göre yani zaten bize hız lazım stabil lazım pil ve ısınma konusunda da sanki chimera jailbreak daha iyi gibi şöyle yapın isterseniz 12.4 hala jailbreakli bir hafta onu bir hafta onu kullanın hangisi size iyi gelirse orada kalın
SnapBack ile tweak kurulu olmadan ikisinide ayiri ayri yedek alsam birbirlerine gecis yaptigimda tweak kalintisi veya herhangi bir sorun olur mu peki ? Ve sorunla karsilastigimda komple tweak lerle falan kaldirmak icin Rootfs yapsam format atmadan kurtulurmuyum ?
Mesaj düzenlendi:

Simdi restore yaptim zatem sifir ios var takvime artik hangi tweak eklemisse reklam var 5 gun icin anlamadim yani bu ne sacma istir

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dfu moduna alıp sıfırlayın cihazınızı
Mesaj düzenlendi:

takvimde nasıl reklam var ki sıfırlanmış cihazda. bu ara ayarlar genelden sıfırlama yapmadınız umarım. sıfırlama yaptıktan sonra kurulum işlemine geçerken yeni iphone olarak başlayın yedekleri geri yükle diyerek değil

SimonPetrus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dfu moduna alıp sıfırlayın cihazınızı
Mesaj düzenlendi:

takvimde nasıl reklam var ki sıfırlanmış cihazda. bu ara ayarlar genelden sıfırlama yapmadınız umarım. sıfırlama yaptıktan sonra kurulum işlemine geçerken yeni iphone olarak başlayın yedekleri geri yükle diyerek değil
Jb yapmadan once yedeklemistim dfu moda alip temiz kurulum yaptiktan sonra jb oncesi yedegime dondum. Reklam isinide cozemedim yani nasil oldugunu
1EC17751-B34C-47A8-B812-4D93A90D7F4F.png

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
duzgunden kasıt nedir yuklediğm tweak ler sadece "locallapstore RealCC 13hud ColorFlow4" başka bişey yüklemedim ama saçma sapan işlerle uğraştım dünden beri akşam şarja taktım telefonu şarj olmamış bugün bütün gün %80 üzerine dolmadı bir türlü telefon
Locallappstore için repo verir misin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt