Neler yeni

Çözüldü Site İçi Koyu Tema

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son 1 gündür forumumuz içerisinde tema sorunu yaşıyorum. Hesabım aktifken dark mod’a geçiş için ay { 🌙 } butonuna tıkladığımda sayfa yenilenip hiçbir değişim olmuyorken, hesabımdan çıkış yapınca dark modu açabiliyorum. Bunun sebebi nedir ?

Edit: sebebi bilinmemekle beraber sorun çözülmüştür. Herhalde koyu tema butonunu açtıktan sonra bir 10 dk civarı beklemek gerekiyor. Eskiden böyle bir problemle karşılaşmıyordum.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sorun bir hata değil foruma eklediğimiz yeni özellikten kaynaklı. Artık günün saatine göre karanlık, aydınlık tema arasında geçiş yapıyor. Bu aktifken tema değiştirici devre dışı kalıyor.

Kapatmak için: https://www.jailbreaktr.com/account/preferences
En üstte göreceksiniz, oradan kapatıp sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güzel düşünülmüş bir özellik. Ayarlardan kalıcı olarak ayarlamayı tercih ettim.
Açıkcası böyle özellikleri, değişimleri moderatör arkadaşların toplu mesaj yoluyla bilgilendirmesini daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Bu şekilde çok şikayetçi olunan “boş yere açılan konu” kirliliği bir nebze azalmış olur Yusuf bey.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Güzel düşünülmüş bir özellik. Ayarlardan kalıcı olarak ayarlamayı tercih ettim.
Açıkcası böyle özellikleri, değişimleri moderatör arkadaşların toplu mesaj yoluyla bilgilendirmesini daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Bu şekilde çok şikayetçi olunan “boş yere açılan konu” kirliliği bir nebze azalmış olur Yusuf bey.
Daha önce karanlık tema için bilgilendirdiğimiz konunun altına eklemiştik ama sanırım görülmedi, daha belirgin bir şekilde yeniden ayarlamak daha iyi olacak haklısınız, iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt