Neler yeni

Siri etkinlestirme sorunu

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar. Uzun suredir Siri kullanmıyordum. Aktif etmek istedim ama resimdeki gibi oluyor ve ben ne kadar etkinlestir desem de hep soruyor vazgeç deyince de Siri aktif olmuyor. Jailbreak aktif değilken de sorun ayni jb aktifken de sorun ayni.
Yardımlarınızı bekliyorum böyle daha önce karşılaşan oldu mu ?

Ekli dosyalar

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bulunduğunuz sürüm için shsh2 kaydınız varsa future restore ile geri yükleme yapmanız sorunu tamamen çözer. İcleaner vb programlarla temizlesenizde. Jailbreak silip cihaz ayarlarını sıfırlasanızda sorun yüksek ihtimal geçmeyecektir. İsterseniz cihaz ayrlarını sıfırla tüm ayarları sıfırla yapınız.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bulunduğunuz sürüm için shsh2 kaydınız varsa future restore ile geri yükleme yapmanız sorunu tamamen çözer. İcleaner vb programlarla temizlesenizde. Jailbreak silip cihaz ayarlarını sıfırlasanızda sorun yüksek ihtimal geçmeyecektir. İsterseniz cihaz ayrlarını sıfırla tüm ayarları sıfırla yapınız.
Future Restore'a ihtiyaç yok,cihaz model/sürüm/jailbreak aracı bilgilerini konu sahibi belirtirse ona uygun aynı sürüme restore aracını söyleyebiliriz.

Şimdi sorunu daha önce yaşamadım,çözümünüde haliyle bilmiyorum.
Ama eğer siri size gerçekten lazımsa cihazınızı sıfırlarsanız sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum.
Sırf bir siri için cihazınızı sıfırlayıp sıfırlamamayı bir düşünün , eğer sıfırlamayı düşünüyorsanız bize cihaz modeli / iOs sürümü / Kullandığınız jailbreak aracını belirtin , size uygun aynı sürüme restore aracını söyleyelim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

FutureRestore şimdilik mazide kaldı çünkü SEP uyumsuzluğu ve nonce ayarlamak için araç Yok

Cihaz ayarları silinebilir ama sadece ayarlar İÇERİK değil..

Tips
Tips
Üst Alt