Neler yeni

Sim kilitli iphone 7 yurtdışı aktivasyon yapamıyorum

yasin.ozdmr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar cıhazımı sıfırladım servis yok yada aranıyor diyor sim kilit yüzünden cihazı acamamaktayım güncellemeyii yüklüyorum etkinleştirme yapılmadı güncelleme başarısız diyor cihaza nasıl aktivation yapabilirim menu kısmına giremiyorum cihaz ilk kurulumda kaldı yardım edin ne olur beyler

Cihaz
İphone 7

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. cihazı hangi telekominikasyondan aldıysanız kart şart. İnternette bazı kişiler belirli ücretlerle simlock açıyorlar. Bazen 1 gün bazen 1 ay sürüyor bilginize.

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim hiçbirine gerek yok direk gevey sipariş ediyorsun sonsuza kadar çözüm buluyorsun.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar cıhazımı sıfırladım servis yok yada aranıyor diyor sim kilit yüzünden cihazı acamamaktayım güncellemeyii yüklüyorum etkinleştirme yapılmadı güncelleme başarısız diyor cihaza nasıl aktivation yapabilirim menu kısmına giremiyorum cihaz ilk kurulumda kaldı yardım edin ne olur beyler
itunes ile de aktivasyon yapabilirsin

yasin.ozdmr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sim kilitli olduğu için olmuyor dednemediğim program kalmadı unlock için

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yurtdışı ABD at&t firmasından alınmış iphone 6splus iOS 11.4.1 cihazımı wodafone hatla kullanıyordum cihazı sıfırladım sildim yeniden kurdum fakat hangi hat takarsam takayım sim gecerli değil uyarısı veriyor..araştırdım gevey olmadan olmaz diyorlar sizce tekrardan jailbreak yaparsam sim aktifleştirecek bir teweak felan varmı başına gelen

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar yurtdışı ABD at&t firmasından alınmış iphone 6splus iOS 11.4.1 cihazımı wodafone hatla kullanıyordum cihazı sıfırladım sildim yeniden kurdum fakat hangi hat takarsam takayım sim gecerli değil uyarısı veriyor..araştırdım gevey olmadan olmaz diyorlar sizce tekrardan jailbreak yaparsam sim aktifleştirecek bir teweak felan varmı başına gelen
Cihaz AT firmasına kilitliyse gevey kullanman gerekiyor, daha önce birşey kullanmadan çalışıyorsa bu telefonun kilitli olmadığı anlamına geliyor.

Bu durumda aklıma gelen şey telefonun sim yuvası ya da baseband entegresinin bozulmuş olması. Düşürme, darbelerde Baseband entegresinin altındaki yollar kopar ve bu durumla karşılaşabilirsin. Arama yerine *#06# yaz bakalım imei numaran gözükecek mi

Tips
Tips
Üst Alt