Neler yeni

Sileodan cydia çıkmıyor-yüklenmiyor

Yusufkocakk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Winra1n ve palera1n üzerinden jailbrek yaptım sileo geldi ama cydia gelmedi sikeodan cydia yı indirmek istediğim zamanda aratıyorum çıkmıyor cydiayı nasıl indirebilirm

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sileo cydia ile aynı jb yaptığın araç şu an senin cihazın sürüme uygun olarak sileo mevcut olduğundan onu yüklüyor. Cydia yok yani. Cydia kök dizinlere tam erişim veriyordu. Sileo ise tam erişim vermiyor, sileo için rootless repolarda olan tweakları kullanman gerek. Bazı repoları görsel olarak ekledim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

teperik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sileo cydia ile aynı jb yaptığın araç şu an senim sürüme uygun sileo mevcut olduğundan onu yüklüyor. Cydia yok yani. Cydia kök dizinlere tam erişim veriyordu. Sileo ise tam erişim vermiyor, sileo için rootless repolarda olan tweakları kullanman gerek. Bazı repoları görsel olarak ekledim.
Hocam benim telefonum iphone 7 ios 15.7.8 rootfull palera1n kursam sizce bir sorun olur mu? Jailde yeniyim çok bilmiyorum neyin ne olduğunu rootful kurarsam cydia yükleyebilir miyim? Restart atınca gitsin olsun istiyorum tethered.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bunların hepsi tetered zaten, restart atınca gider. Palera1n kurarsan sorun olmaz, cihaz desteğin de varmış zaten… cydia ya eklenen repolarda çok daha fazla tweak mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt