Neler yeni

Sileo

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Yakında gelecek olan Coolstarın bangır bangır bağırdığı sileo nedir bilmeyen arkadaşlar olacak Sileo, Cydia'a alternatif olan bir tweak aracıdır. Cydia gibi uygulama yüklerken gelen o havasından çok appstore havasında bir araçtır yakın zamanda yayınlanacağı bize geliştiricisi ve coolstar tarafından söylendi.

Bazıların ben parayla tweak aldım nolucak onlar diye soracak geliştiricisi sabah resmi sileo hesabından:
#Sileo will support Cydia Legacy Login for you to be easily able to download packages you've previously purchased on an older platform

çeviri:
#Sileo Cydia Legacy giriş size kolayca daha önce eski bir platformda satın aldığınız paketleri indirmek mümkün olması için destek olacak

şeklinde belirtti kimsenin parası çarçur edilmeyecek korkulacak durum yok rahat bir şekilde kurabilirsiniz çıkınca. Fakat size tavsiyem ilk başta bu işi bilen kişiler denesin sonra siz yükleyin elmada kalmamak için önlem alın yeni bir araç yeni hatalar ve şuan çözümleri belli değil.

fuathan2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yakında gelecek olan Coolstarın bangır bangır bağırdığı sileo nedir bilmeyen arkadaşlar olacak Sileo, Cydia'a alternatif olan bir tweak aracıdır. Cydia gibi uygulama yüklerken gelen o havasından çok appstore havasında bir araçtır yakın zamanda yayınlanacağı bize geliştiricisi ve coolstar tarafından söylendi.

Bazıların ben parayla tweak aldım nolucak onlar diye soracak geliştiricisi sabah resmi sileo hesabından:
#Sileo will support Cydia Legacy Login for you to be easily able to download packages you've previously purchased on an older platform

çeviri:
#Sileo Cydia Legacy giriş size kolayca daha önce eski bir platformda satın aldığınız paketleri indirmek mümkün olması için destek olacak

şeklinde belirtti kimsenin parası çarçur edilmeyecek korkulacak durum yok rahat bir şekilde kurabilirsiniz çıkınca. Fakat size tavsiyem ilk başta bu işi bilen kişiler denesin sonra siz yükleyin elmada kalmamak için önlem alın yeni bir araç yeni hatalar ve şuan çözümleri belli değil.
Hocam herkesin paypal hesabı var öyle satın almak gerekiyor ben bir çok tweak satın almak istiyorum ama paypal olduğu için alamıyorum sizin almış olduğunuz var mı daha önceden, birde acaba sileo ya geçmesek cydia da kalsak bu adamlar zorla geçirtir bi yöntem bulur kesin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki cydiadan geçiş nasıl olacak bilen var mı.?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cydia yaşlandı artık
Saurik de fırsat bulamıyır
Yeniliklerin önünü açmak lazım

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
repo ekleme ve ara yüzü linkte umarım installer 5 gibi hikaye olmaz..
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Zakynthos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia artık miladı doldu yenilikler iyidir her zaman packix reposu gayet güzel ve modern tasarım ile bu işi yapıyor buna uyumlu elbet de tweak indirme aracı olması gerekiyodu baya uğraşıyorlar umarım güzel birşey çıkar ortaya.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia eskidi ama sileo hataları ortaya çıkınca çözüm havuzu oluşturmak biraz zaman alacaktır. Sileo ilk çıktığında son kullanıcı için uygun değildir. Geliştiriciler test edip aldığı hataları havuza atacak ve çözümlerinide bulacaklardır. Böylece cydiada karşımıza çıkan hataların çözümü şu şu diyorsak sileo içinde aynı şekil olacaktır ama biraz zaman lazım😊 Sadece ön yargılı olmayın ve yeniliklere açık olun🙂

ikikayzer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sileo ya geçiş çok kolay olucak, electra bunun üzerinde çalışıyor bir program sayesinde cydiayı silip tweaklerini koruyarak sileo ya geçiş sağlanıcak

Sent from my iPhone using Tapatalk

AgentBug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Gençler bu yeni tweak aracı “sileo” ne zaman çıkar bilginiz var mı? Başka kaynaklara bakıyorum çok yakında diyor ama net bir bilgi yok

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gençler bu yeni tweak aracı “sileo” ne zaman çıkar bilginiz var mı? Başka kaynaklara bakıyorum çok yakında diyor ama net bir bilgi yok
Başka kaynaklara bakmanıza gerek yok official Twitter adresinden açıklandı çok yakında beta testleri başlayacak artık bekleyeceğiz her zamanki gibi

AgentBug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Başka kaynaklara bakmanıza gerek yok official Twitter adresinden açıklandı çok yakında beta testleri başlayacak artık bekleyeceğiz her zamanki gibi
Peki public beta testlerini kullanmak güvenli olur mu? Riske girmek istemiyorum ama bir an önce kullanmak istiyorum :/

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla sizin dediğinizin karşılığı bu ne perhiz bu ne lahana :) şaka bir tarafa. Beta tester arıyor adamlar yani cihaza olabilecekler sizin sorumluluğunuzda. Hali hazırda jb mis gibi iken atlamamak gerek 👍🏽

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar cydia güncelleme vermişti tam güncelleme verdim baktım ki arada “Sileo(beta)” yüklemiş. App store gibi bir görüntüsü ile app yüklendi. Fakat cydia da silinmedi duruyor şimdi ben hangisini nasıl kullanmalıyım detaylı bilgisi olan varmı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar cydia güncelleme vermişti tam güncelleme verdim baktım ki arada “Sileo(beta)” yüklemiş. App store gibi bir görüntüsü ile app yüklendi. Fakat cydia da silinmedi duruyor şimdi ben hangisini nasıl kullanmalıyım detaylı bilgisi olan varmı?
Sileo konusunu inceleyin detaylı bilgileri ekledik.

yasargazi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sileo yu yükledim sonrasında cydia kayboldu ancak sileo’da uygulamadan atıyor yeni tweak yükleyemiyorum var olanları da güncelleyemiyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sileo yu yükledim sonrasında cydia kayboldu ancak sileo’da uygulamadan atıyor yeni tweak yükleyemiyorum var olanları da güncelleyemiyorum
Electra ile yeniden jailbreak yapmanız gerekiyordur. Eğer Cydia istiyorsanız UnCover yükleyin.

yasargazi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Electra ile yeniden jailbreak yapmanız gerekiyordur. Eğer Cydia istiyorsanız UnCover yükleyin.
Electra ile yeniden jb yapmayı deneyeceğim cevap için teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Electrayla yeniden jb ancak aynı şekilde yine sileodan atıyor.

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Electra ile yeniden jb yapmayı deneyeceğim cevap için teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Electrayla yeniden jb ancak aynı şekilde yine sileodan atıyor.
Jailbreak başarılı bir şekilde yapılıyor mu?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet,jailbreak'te bir sorun yok ama sileo kapanınca tweak güncellemelerini de yapamıyorum.
Electra sileo güncellemesi maalesef sıkıntılı tavsiyem cihazınızı restore edin ve tekrar jb yapın ( Electra ile cydia yüklenen sürümünü kullanarak jb yapın ve cydia güncellemelerini yapmayın. Veya unc0ver ile jb yapın ve cydia ile devam edin)

yasargazi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Electra sileo güncellemesi maalesef sıkıntılı tavsiyem cihazınızı restore edin ve tekrar jb yapın ( Electra ile cydia yüklenen sürümünü kullanarak jb yapın ve cydia güncellemelerini yapmayın. Veya unc0ver ile jb yapın ve cydia ile devam edin)
Teşekkürler ancak cihazı restore işinde ayrıntılara pek hakim değilim,Uncover denesem de electradan uncover'a geçiş nasıl yapılır bilgim yok maalesef

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler ancak cihazı restore işinde ayrıntılara pek hakim değilim,Uncover denesem de electradan uncover'a geçiş nasıl yapılır bilgim yok maalesef
Konudan Delectra ile restore işlemi yapın.

yasargazi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Konudan Delectra ile restore işlemi yapın.
Yalnız beni sileodan atıyor hal böyle olunca içeri girip belirtilen tweakleri kurma gibi bir şansım maalesef yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yalnız beni sileodan atıyor hal böyle olunca içeri girip belirtilen tweakleri kurma gibi bir şansım maalesef yok
Konuyu incelerseniz, pc den putty programını kullanarak komut ile restore edeceksiniz.

Tips
Tips
Üst Alt