Neler yeni

Sileo Sorunu

FurkanKerim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazımda Sileo Beta Kurulu Ne Olduğuna Bakmak İçin Kurmuştum Kaldırmaya Çalıştığımda Cihaz Hata Veriyor Kaldırmasamda Sileo Uygulaması Açılmıyor Cydia ya Repo Eklemeye Çalıştığımda Sileo İle Aç Seçeneğinden Başka Seçenek Çıkmıyor Uygulamanın Çalışmasını Yada Nasıl Kaldıracağım Hakkında Yardım Edermisiniz
Mesaj düzenlendi:

Cihazımda Sileo Beta Kurulu Ne Olduğuna Bakmak İçin Kurmuştum Kaldırmaya Çalıştığımda Cihaz Hata Veriyor Kaldırmasamda Sileo Uygulaması Açılmıyor Cydia ya Repo Eklemeye Çalıştığımda Sileo İle Aç Seçeneğinden Başka Seçenek Çıkmıyor Uygulamanın Çalışmasını Yada Nasıl Kaldıracağım Hakkında Yardım Edermisiniz
Sileonun Ne Olduğu Hakkında Bir Fikrim Yok Bildiğim Kadarıyla Cydia Yerine Daha Modern Bir Uygulama Electranın Sanırım O Konudada Aydınlatırsanız Sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Sanırım Sorunu Çözdüm Cydiadan Sileo İnstallerı Kurdum Reposu *** bir kaç kırmızı satır gördüm ama düzeldi ne olduğu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

Cihaz
Iphone 7
Sürüm
11.0.3
Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sileo tıpkı cydia tarzında bir tweak yükleme aracıdır kısaca cydia alternatifidir ama şuan beta sürümünde ve inan kullanmanı önermem gerek yok bana göre cydia yıllardır var ve artık sistemde resmen hatasız olacak kadar stabilleşti.

FurkanKerim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sileo tıpkı cydia tarzında bir tweak yükleme aracıdır kısaca cydia alternatifidir ama şuan beta sürümünde ve inan kullanmanı önermem gerek yok bana göre cydia yıllardır var ve artık sistemde resmen hatasız olacak kadar stabilleşti.
Kaldırdığımda respring hatası alıyorum
Bende kullanmaktan memnun değilim

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mobile Terminal üzerinden kaldırmanız gerekiyor bildiğim kadarıyla. Kurulu bir cihazdan ben o şekilde kaldırmıştım fakat farklılıklarda gösterme ihtimali var onunkisi ios 12 idi hocam

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
kur.

Terminali aç komut satırı "mobile$" konumundayken "su" yaz Password "alpine" (değiştirmediysen) yazıp giriş yap.

Terminal "root$" konumuna gelince "removesileo" komutunu yazıp işlemin bitmesini bekle.

Komut satırı "root$" konumuna gelince silme işlemi bitmiş olacaktır.

Cydia yı aç sileo yu kaldır. İlk deneme de hata alabilirsin cydia yı kapat aç tekrar kaldır.

FurkanKerim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kur.

Terminali aç komut satırı "mobile$" konumundayken "su" yaz Password "alpine" (değiştirmediysen) yazıp giriş yap.

Terminal "root$" konumuna gelince "removesileo" komutunu yazıp işlemin bitmesini bekle.

Cydia yı aç sileo yu kaldır. İlk deneme de hata alabilirsin cydia yı kapat aç tekrar kaldır.
Çıldırmak üzereyim şu sileo ilettinden kurtulamadım repo ekleyemiyorumki sileo ile aç seçeneğinden başka seçenek çıkmıyor ve cidden jb nin acemisiyim söylediklerinden pek birşey anlamadım lütfen yardım edij kafayı yicem haftalardır sileo ile uğraşıp duruyorum ne repo ekleyebiliyorum ne tweak kurabiliyorum sürekli respring hatası alıyorum kafayı yemek üzereyim
Mesaj düzenlendi:

kur.

Bir şekilde sileoyu çalışır hale getirip uygulamayı yükledim şimdi dediğin herşeyi harfiyen yapıp geri dönüş yapacağım

Tips
Tips
Üst Alt