Neler yeni

Çözüldü Sileo Repo Ekleme Hk!

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,

Dostlar, sileo da repo eklemeye çalıştığımda repo yaklaşık 3 dakika sonra sileo ya geliyor. Bunun sebebini ve çözümü bilen bir arkadaş var mıdır?

Teşekkürler.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Belli bir sebebi veya çözümü olduğunu düşünmüyorum hocam bu da sileo nun - bir yönü bende de kabarık bir liste varsa böyle davranıyor. İlerleyen güncellemelerle bu tip sorunların teker teker çözüleceğini ümit ediyoruz.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Kronik bir sorun demek ki.
Listede toplam 7 adet repo var :)
Zaten 5 tanesi mi ne Sileo ile birlikte geliyor.
Peki teşekkür ederim.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Rica ederim, doğrudur Sileo repo konusunda biraz baş ağrıtıcı olabiliyor ama genel performans olarak çok beğeniyorum. Rahatsız edici bir yanı da yok şahsen böyle devam 👍

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aynen öyle. Zaten Türkçe desteği de gelmiş :)
Aslında CoolStar uyanık herif. Baya bir güncelleme gelmişti uzun zamandır güncellemiyordum. Bir güncelledim Cydia gitti :D
Sileo yu dün akşam kurcaladım kurcaladım hoşuma gitti. Yakında repo sorununuda çözdü mü tamamdır :)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynen öyle. Zaten Türkçe desteği de gelmiş :)
Aslında CoolStar uyanık herif. Baya bir güncelleme gelmişti uzun zamandır güncellemiyordum. Bir güncelledim Cydia gitti :D
Sileo yu dün akşam kurcaladım kurcaladım hoşuma gitti. Yakında repo sorununuda çözdü mü tamamdır :)
Türkçe desteğini saolsun @kadir1009 halletti. Aslında Sileo nun Chimera - Electra performası farklı mıdır bilmiyorum ama Chimera da daha stabil olduğunu söyleyebilirim. Şahsen iOS 11 kullanıcısı olsaydım unc0ver kullanırdım muhtemelen.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pazartesi restore edip Sileo sıfır kurulum yaptım. Tek sefer de 26 repo ekledim sorun yoktu. Ama son bir kaç gündür bu sorun bende de var. Kullandığım tweaklerden deyip umursamamıştım fazla. Demek ki başkalarında da varmış. Geri bildirim yapılırsa CoolStar'a çözer galiba.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Pazartesi restore edip Sileo sıfır kurulum yaptım. Tek sefer de 26 repo ekledim sorun yoktu. Ama son bir kaç gündür bu sorun bende de var. Kullandığım tweaklerden deyip umursamamıştım fazla. Demek ki başkalarında da varmış. Geri bildirim yapılırsa CoolStar'a çözer galiba.
Eminim ki geri dönüş veren bir çok kullanıcı vardır yabancılarda öyle insanlar var ki hayatı JB üzerine kurulu zamanla hallederler diye düşünüyorum.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Türkçe desteğini saolsun @kadir1009 halletti. Aslında Sileo nun Chimera - Electra performası farklı mıdır bilmiyorum ama Chimera da daha stabil olduğunu söyleyebilirim. Şahsen iOS 11 kullanıcısı olsaydım unc0ver kullanırdım muhtemelen.
Orjinalinde yok mu yani?
Öyleyse nasıl TR yama eklendi ki?
11.3 kullanıcısıyım Electra kullanıyorum. İlk çıkan JB buydu bunu kurdum alıştım diye diğerlerine geçmedim. Şuan herhangi bir sorun yaşamıyorum. Yaklaşık 30 kadar tweak yüklü olduğu halde. Baba tweakleri satın aldım.
Bir dönem crackli program kurmuştum o zaman sıkıntılar çekmiştim fakat şuan gayet stabil işliyor her şey. Bu yüzden unc0ver kullanmayı hiç düşünmedim.
Eğer bir gün sorun yaşarsam bu araç ile JB yi kaldırıp temiz bir kurulum ardından unc0ver kullanırım :)

Ben bir tweet salladım bakalım :)

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Orjinalinde yok mu yani?
Öyleyse nasıl TR yama eklendi ki?
11.3 kullanıcısıyım Electra kullanıyorum. İlk çıkan JB buydu bunu kurdum alıştım diye diğerlerine geçmedim. Şuan herhangi bir sorun yaşamıyorum. Yaklaşık 30 kadar tweak yüklü olduğu halde. Baba tweakleri satın aldım.
Bir dönem crackli program kurmuştum o zaman sıkıntılar çekmiştim fakat şuan gayet stabil işliyor her şey. Bu yüzden unc0ver kullanmayı hiç düşünmedim.
Eğer bir gün sorun yaşarsam bu araç ile JB yi kaldırıp temiz bir kurulum ardından unc0ver kullanırım :)

Ben bir tweet salladım bakalım :)
Türkçe çeviri yapıldıktan sonra iletişime geçilerek orijinal olarak Sileo’ya eklendi. Artık Sileo Türkçe dil desteği ile yükleniyor, ekstra bir yama yapmaya gerek kalmadan 👍🏻

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Bizi duymuş olacak ki gelen güncelleme sonrası repolar şakır şakır :)

Tips
Tips
Üst Alt